MIKROBIOLOGINĖS TRĄŠOS QUANTUM VSC 3,78 L

Kodas: 000000050201
MIKROBIOLOGINĖS TRĄŠOS QUANTUM VSC 3,78 L
3,78 l

60,00 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

 

Mikrobiologinės tąšos visiems augalams tręšti.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Specifinių  mikroorganizmų  pagrindu  paruoštos, biologiškai aktyvios  tąšos,  kurios sudėtyje yra milijonai augalams naudingų ir būtinų mikroorganizmų bei fotosintetinančių bakterijų, skirtos visiems augalams tręšti, dirvos ypatybėms gerinti, aplinkai higienizuoti.      

Poveikis: teisingai naudojamos mikrobiologinės trąšos  skatina šaknų, ūglių ir lapijos vystymąsi, padeda greičiau  prigyti persodintiems augalams, sustiprina augalų imunitetą ir atsparumą ligoms, gausina žydėjimą ir didina derlingumą, gerina derliaus maistines ir skonio ypatybes, sodrina žiedų, lapų ir spyglių spalvas, apsaugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių poveikio. tinkamai naudojamos trąšos turi riekšmingą įtaką dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms, jos žymiai pageriną daržo žemės, vazoninio ar šiltnamio grunto struktūrą, didina humuso sluoksnį dirvoje, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą. Pastoviai ir tinkamai naudojamos trąšų "gerosios" bakterijos nukonkuruoja patogeninius mikroorganizmus, sukuria prielaidas švaresniai ir higienizuotai aplinkai, padeda apsaugoti derlių jo saugojimo vietose. 

Naudojimas: mikrobiologinės trąšos naudojamos mirkant ir apvėliant sėklas (sodinamąją medžiagą), laistant ir purškiant per lapus, lašinant per lašelines laistymo sistemas. 

Tūris3,78 l
Trąšų tipasSkystos
Trąšų paskirtisPapildomam tręšimui

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

MIKROBIOLOGINĖS TRĄŠOS QUANTUM VSC 3,78 L

MIKROBIOLOGINĖS TRĄŠOS QUANTUM VSC 3,78 L

Mikrobiologinės tąšos visiems augalams tręšti.