PLAČIAU APIE ATSISKAITYMO BŪDUS:

Elektroninė bankininkystė

„Žaliastotelė.lt“ užsakymą galite apmokėti naudodamiesi šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis:
„Danske Bank“, „Luminor | DNB“, „Luminor | Nordea“, „Citadele“, SEB, „Swedbank“, Šiaulių bankas ir „Paysera“.
DĖMESIO! Pasirinkę vieną iš išvardytų bankų, per UAB „Paysera LT“ elektroninę mokėjimų sistemą būsite nukreipti į pasirinkto banko elektroninę bankininkystę.

Kreditinė kortelė

Už e. parduotuvėje įsigytas prekes galite atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internetu galimybę. Šią funkciją galima suaktyvinti e. bankininkystėje.
Suvedus kortelės duomenis: kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, nuo sąskaitos iš karto bus nuskaityta užsakymo suma.

Dovanų kortelė

„Žaliastotelė.lt“ užsakymą galite apmokėti „Žalios stotelės“ ir „Žaliojo centro“ dovanų kortelėmis. Tereikia įvesti unikalų dovanų kortelės numerį į kuponų ir nuolaidų kodo laukelį ir paspausti mygtuką „Gerai“.

Sistema "Paypal"

„Žaliastotelė.lt“ užsakymą galite apmokėti per mokėjimo sistemą „PayPal“. Registruotiems vartotojams tereikia atsivėrusiame lange suvesti „PayPal“ paskyros duomenis ir patvirtinti mokėjimą, o naujiems – pirmiausia susikurti paskyrą www.paypal.com. „PayPal“ sąskaitai susikurti reikalinga kredito kortelė (debeto kortelė netinka) ir el. pašto adresas.
„PayPal“ tiesiogiai sąveikauja su registruota kredito kortele, iš kurios nuskaito pinigus ir perveda juos pardavėjui.