PLAČIAU APIE ATSISKAITYMO BŪDUS:

Elektroninė bankininkystė

„Žaliastotelė.lt“ užsakymą galite apmokėti naudodamiesi šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis:
„Danske Bank“, „Luminor | DNB“, „Luminor | Nordea“, „Citadele“, SEB, „Swedbank“, Šiaulių bankas ir „Paysera“.
DĖMESIO! Pasirinkę vieną iš išvardytų bankų, per UAB „Paysera LT“ elektroninę mokėjimų sistemą būsite nukreipti į pasirinkto banko elektroninę bankininkystę.

Kreditinė kortelė

Už e. parduotuvėje įsigytas prekes galite atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internetu galimybę. Šią funkciją galima suaktyvinti e. bankininkystėje.
Suvedus kortelės duomenis: kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, nuo sąskaitos iš karto bus nuskaityta užsakymo suma.

Dovanų kortelė

„Žaliastotelė.lt“ užsakymą galite apmokėti „Žalios stotelės“ ir „Žaliojo centro“ dovanų kortelėmis. Tereikia įvesti unikalų dovanų kortelės numerį į kuponų ir nuolaidų kodo laukelį ir paspausti mygtuką „Gerai“.

"MoQ" programėlė

Už e. parduotuvėje įsigytas prekes galite atsiskaityti mobiliąja programėle „MoQ“, kurią į išmaniuosius telefonus nemokamai galite atsisiųsti iš parduotuvės „App Store“ arba „Google Play“. 
„MoQ“ – tai piniginė telefone, kuriai nereikia jokių kortelių ir grynųjų pinigų. Jei e. parduotuvėje norite ką nors įsigyti naudodamiesi savo telefonu, atsiskaitymo galimybių lange spustelėkite „MoQ“ ženklą ir, atsidarius programėlei „MoQ“, patvirtinkite mokėjimą. Jei e. parduotuvėje norite ką nors įsigyti naudodamiesi kompiuteriu ar kitu įrenginiu, kuriame nėra programėlės „MoQ“, savo telefone atsidarę programėlę „MoQ“, nuskaitykite QR kodą ir patvirtinkite mokėjimą.
Už pirkinius bus galima atsiskaityti pasinaudojus operatoriaus suteiktu mokėjimo limitu, o panaudotą sumą padengti kartu su sąskaita už mobiliojo ryšio paslaugas.

Sistema "Paypal"

„Žaliastotelė.lt“ užsakymą galite apmokėti per mokėjimo sistemą „PayPal“. Registruotiems vartotojams tereikia atsivėrusiame lange suvesti „PayPal“ paskyros duomenis ir patvirtinti mokėjimą, o naujiems – pirmiausia susikurti paskyrą www.paypal.com. „PayPal“ sąskaitai susikurti reikalinga kredito kortelė (debeto kortelė netinka) ir el. pašto adresas.
„PayPal“ tiesiogiai sąveikauja su registruota kredito kortele, iš kurios nuskaito pinigus ir perveda juos pardavėjui.

Apmokėjimas pristatymo metu

Už e. parduotuvėje įsigytas prekes galite atsiskaityti pristatymo metu grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele, jei suma neviršija 1 000 eurų. Ši paslauga papildomai kainuoja 1 eurą ir tai automatiškai įtraukiama į pristatymo kainą.