Nauja
SINGONIS (SYNGONIUM) NEON 6Ø12H
Kodas: 000000120908

SINGONIS (SYNGONIUM) NEON 6Ø12H

Syngonium

3,19 €

Būklė: Yra parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Atsiėmimas tik PICK-UP Atsiėmimas tik pick-up

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas

Singonis (Syngonium)
Natūralioje augavietėje galima priskaičiuoti net 30 skirtingų rūšių. Gėlė puošni įvairiaspalviais strėlės formos lapais.
Laikymas: vakarinė ir rytinė palangė. Vasarą galima išnešti į lauką.
Apšvietimas: gerai apšviesta vieta, tačiau gali augti ir daliniame pavėsyje. Daugiau šviesos reikės ryškiaspalvėms veislėms, kad neprarastų savo grožio.
Temperatūra: 15–24 °C.
Laistymas: nuo pavasario iki rudens dažnai, žemė turi būti visada drėgna, galima purkšti lapus. Nemėgsta užmirkimo.
Substratas: purus, humusingas, reikalingas geras drenažas vazono dugne.
Tręšimas: pavasario–rudens laikotarpiu kas savaitę specialiomis lapinių augalų trąšomis.
Genėjimas: augantis augalas išsiskleidžia, todėl gali svirti iš vazono arba reikia pasirūpinti kokosine atrama ir pririšti. Ilgus stiebus galima nugenėti.
Persodinimas: jaunus augalus reikia persodinti kasmet, o vėliau tik pagal poreikį.

Geriausia pirkti viską kartu!

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.