Nauja
HIACINTAS (HYACINTHUS) MIX 5 SVOG. 17Ø
Kodas: 000000121922

HIACINTAS (HYACINTHUS) MIX 5 SVOG. 17Ø

Hyacinthus

4,99 €/ vnt.

Būklė: Yra parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Atsiėmimas tik PICK-UP Atsiėmimas tik pick-up

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Galimi pristatymo būdai:

  Nemokamas Pick-Up atsiėmimas

  Hiacintas (Hyacinthus)
  Svogūninė gėlė, kuri primena ateinantį pavasarį. Gėlė turi belapį žiedkotį, kuris nusėtas maloniai kvepiančiais smulkiais žiedeliais. Žiedų spalvų įvairovė plati, tačiau populiariausios mėlyna, balta ir rožinė.
  Laikymas: pietinė, šviesi palangė.
  Apšvietimas: saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Jie gali nudeginti augalą. Reikia išsklaidytos šviesos, jeigu pradeda trūkti jos, augalas tįsta ir pradeda anksčiau žydėti, prastesniais žiedais.
  Temperatūra: 10–16°C.
  Laistymas: saikingas ir reguliarus žydėjimo metu.
  Ramybės periodas: laistoma rečiau. Vėliau, kai augalas visai nudžiūsta reikia nebelaistyti ir palikti svogūną visiškai išdžiūti, tokiu būdu formuojasi nauji žiedai kitam sezonui.
  Substratas: kompostinis, smėlingas arba durpės, pH 5,5–6,5. Reikalingas geras drenažas, nes nepakenčia užmirkimo.
  Tręšimas: skystomis žydinčių gėlių trąšomis kas dvi savaites.
  Persodinimas: kas du metus, po žydėjimo.

  Charakteristikos
  Prekinis ženklasAlgimanto Žemaičio ūkis

  Geriausia pirkti viską kartu!

  HIACINTAS (HYACINTHUS) MIX 5 SVOG. 17Ø
  + + +
  Komplekto kaina
  20,97 € / vnt.
  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.