Kodas: 000000113936

BUKSMEDIS PAPRASTASIS

Buxus sempervirens

4,20 €

Būklė: Yra sandėlyje

20-30cm Taip

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
Pristatymas į namus

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį. 

Smulkiau

Dėl COVID-19 pandemijos metu smarkiai išaugusio užsakymų kiekio galimas prekių pinigų grąžinimo vėlavimas iki 14 d. d. Daugiau informacijos apie pokyčius karantino metu rasite čia: VEIKLA KARANTINO METU.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir pažadame padaryti viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

Visžalis krūmas nedideliais, pailgais, kietais lapeliais. Natūraliose augimvietėse - pietinėse  Europos šalyse, Šiaurės Afrikoje galintis užaugti iki kelių metrų, mūsų klimatinėmis sąlygomis retai viršija 1m aukščio.  Labai lengvai pasiduoda karpymui.  Dėl šių savybių buksmedžius dažniausiai sėkmingai naudoja ir topiarų  (iš augalų karpomos įvairios dekoratyvinės formos ) mėgėjai.  Dažnai sodinamas kapuose. Tinka  gyvatvorėms. Gerai auga saulėje ir pusiau pavėsyje. Mėgsta gerai drenuotą, vidutinio drėgnumo ir derlingumo  dirvą. Dirvos Ph artimas neutraliam ar net kalkingas. Šalčiui pakankamai atsparus, tačiau dažnai "nudega' nuo pavasarinės vasario-kovo saulės, todėl patartina saulėkaitos puseje uždengti šešėliniu tinklu ar agroplėvele. Gyvatvorėse sodintinas 30-40cm atstumais. Retai puola ligos ir kenkėjai.  

Aukštis20-30cm
Saulėta vietaTaip
TipasKrūmai
Aukštis, m2,00-4,00