Filtruoti

Kaina
0 1
Dydis
more... less

Vienkartinės pirštinės

Įvairių darbų metu naudojamos vienkartinės pirštinės užtikrina aukščiausią rankų apsaugą nuo mechaninio poveikio, chemikalų poveikio, mikroorganizmų poveikio. Apsauga nuo mikroorganizmų poveikio tapo ypač svarbi dėl pandemijos. Apsaugos, higienos ir komforto pojūtį užtikrina tik kokybiškos vienkartinės pirštinės, kurios atitinka šiems produktams keliamus higienos reikalavimus. Jei reikia apsaugoti rankas galite rinktis lateksines pirštines, nitrilines pirštines, vinilines pirštines, PVC pirštines, neopreno pirštines. Renkantis pirštines svarbu atkreipti dėmesį iš kokios medžiagos jos padarytos, nes jūsų planuojamiems darbams gali tikti ne visos. Lateksinės pirštinės pasižymi geru elastingumu, jos puikiai tempiasi, todėl gerai prisitaiko prie delno, tad jausitės tikrai komfortiškai net ir darydami darbus, kuriems reikia preciziškumo. Tačiau lateksas yra biologiškai skaidi medžiaga, todėl jos yra pažeidžiamos veikiant mineraliniams aliejams ir riebalams (parafino, vazelino). Darbams, kur yra kontaktas su riebiomis medžiagomis lateksinės pirštinės netinka. Taip pat lateksas pažeidžiamas dėl sąlyčio su įvairiais organiniais tirpikliais (nagų laku, dažų valikliais). Nitrilinės pirštinės yra atsparesnės negu lateksinės. Nitrilinės pirštinės yra atsparesnės pradūrimui ir daugeliui cheminių medžiagų. Be to, tokias pirštines gali naudoti ir žmonės, kurie yra alergiški lateksui. Nitrilinės pirštinės nėra tokios elastingos kaip lateksas, tačiau nitrilinės pirštinės yra atsparios riebalinių medžiagų poveikiui. Jei nemėstate prie rankų prigludusių pirštinių, galite rinktis vinilines pirštines. Jos nėra tokios elastingos, jos atsparesnės riebalinių medžiagų poveikiui, tačiau lengvai plyšta ir nėra atsparios tirpikliams. Saugokite save - dėvėkite kokybiškas apsaugines pirštines iš zaliastotele.lt.

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • 0,50 €
  PIRŠTINĖS PRIMA VERDE M
  Kodas: 010006470001 Sanger

  Vienkartinės lateksinės pirštinės su alijošiaus ekstraktu. Idealiai tinka žmonėms su jautria oda. Spalva - žalia, dydis M.

  • Dydis: M
 • PIRŠTINĖS NEOTRIL M
  Atsiėmimas tik PICK-UP Prekę galima atsiimti tik nurodytose Pick-Up stotelėse. Kurjerio paslauga negalima.
  0,45 €
  PIRŠTINĖS NEOTRIL M
  Kodas: 401267701772 Sanger

  Labai tvirtos vienkartinės lateksinės pirštinės, atsparios mechaniniams poveikiams. Speciali neopreno kompozicinė medžiaga suteikia šioms pirštinėms elastingumo, atsparumo cheminiam poveikiui. Tekstūruotas paviršius garantuoja gerą sukibimą ir lytėjimą. Dydis M.

  • Dydis: M
 • PIRŠTINĖS PRIMA VERDE S
  Atsiėmimas tik PICK-UP Prekę galima atsiimti tik nurodytose Pick-Up stotelėse. Kurjerio paslauga negalima.
  0,50 €
  PIRŠTINĖS PRIMA VERDE S
  Kodas: 010006460001 Sanger

  Vienkartinės lateksinės pirštinės su alijošiaus ekstraktu. Idealiai tinka žmonėms su jautria oda. Spalva - žalia, dydis S.

  • Dydis: S
 • 0,50 €
  PIRŠTINĖS PRIMA VERDE L
  Kodas: 010006480001 Sanger

  Vienkartinės lateksinės pirštinės su alijošiaus ekstraktu. Idealiai tinka žmonėms su jautria oda. Spalva - žalia, dydis L.

  • Dydis: L
Rodoma 1 - 4 iš 4 elementų