Filtruoti

Kaina
2 3

Respiratoriai

Respiratoriai - kvėpavimo takų apsauga dirbant darbus, kurių metu išsiskiria kenksmingų dalelių. Respiratoriai apsaugo nuo kietųjų ir skystųjų dalelių. Priklausomai nuo konkretaus gaminio, respiratoriai apsaugo nuo netoksiškų, vidutiniškai toksiškų arba labai toksiškų dalelių. Respiratoriai gamini iš kokybiško polipropileno pluošto, turi plastikinius vožtuvus nosies srityje ir reguliuojamus guminius raištelius. Respiratoriai gerai priglunda prie veido, dėl nedidelio oro pasipriešinimo su jais lengva kvėpuoti ir yra patogu dirbti ilgą laiką. Iškvėpimo vožtuvas išgarina drėgmę bei šilumą ir ventiliuoja anglies dvideginį, vėsina vidinę ertmę. Respiratoriai yra patikrinti dėl alergenų, jie nesukelia alergijos, todėl yra saugūs naudoti net ir jautriems žmonėms. Respiratoriai dažniausiai būna universalaus dydžio, atitinka visus standartus, maksimalus leistinas aplinkos dulkėtumas priklauso nuo konkretaus gaminio ir yra nurodytas ant pakuotės. Įsigykite respiratorių Zaliastotele.lt ir dirbkite saugiai.

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • RESPIRATORIUS 2VNT 45-9726
  Kodas: 590214312556

  Kaukė skirta vienkartiniam naudojimui. Kaukę reikia pakeisti nauja, jeigu pasidarė sunku kvėpuoti dėl per didelės dulkių koncentracijos, taip pat praėjus daugiau kaip 8 valandoms. Kaukė naudojama apsaugai nuo kietųjų aerozolių, įskaitant vandens pagrindu pagamintus aerozolius.

  2,49 €
 • RESPIRATORIUS SU VOŽTUVU 1 VNT
  Kodas: 859180605872

  Respiratorius skirtas apsaugai nuo kenksmingų dalelių, su vožtuvu. Medžiaga: polipropileno pluoštas, plastikinis vožtuvas. 

  2,00 €
Rodoma 1 - 2 iš 2 elementų