VALGOMIEJI RIDIKĖLIAI FORTUNA H

Kodas: 477016813661
VALGOMIEJI RIDIKĖLIAI FORTUNA H
Raphanus sativus L.
3 gr
Lucia Elite

1,55 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

III-IV IV–V, VIII-X 15 x 3 cm IV-VI, IX
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Sėja lauke
Derlius

Ankstyva viena naujausių hibridinių veislių. Vertinama profesionalių daržovių augintojų ir mėgėjų dėl ankstyvo, kokybiško derliaus, skanių šakniavaisių. Derlius imamas praėjus 28–30 dienų po sudygimo. Šakniavaisiai apvalūs, 3,5–4,5 cm skersmens, raudoni, minkštimas baltas, sultingas, švelnaus skonio. Tinka auginti plėvele dengtuose šiltnamiuose, po priedangomis ir atviroje vietoje. Rudens derliui ridikėliai sėjami antroje rugpjūčio pusėje.
Geriausiai auga lengvoje ir vidutiniškai sunkioje, purioje, humusingoje, nepiktžolėtoje ir nerūgščioje (pH 6–7) dirvoje.
Šias daržoves itin vertina dietologai, nes jos daro teigiamą įtaką virškinamųjų organų sekrecijai, kaupia baktericidines medžiagas, stabdančias daugybę mikroorganizmų sukeliamų ligų.
3,0 gramuose – apie 210-390 sėklų.
3,0 gramų pakaks 1 m2 plotui– prognozuojamas derlius esant palankioms augimo sąlygoms 1,5 -2 kg.

Svoris3 gr
Sėja šiltnamyjeIII-IV
Sėja į lauką, gylisIV–V, VIII-X
Atstumai15 x 3 cm
DerliusIV-VI, IX