SĖJAMOSIOS SALOTOS CARIOCA CRIMSON GRAND RAPIDS

Kodas: 477016814182
SĖJAMOSIOS SALOTOS CARIOCA CRIMSON GRAND RAPIDS
Lactuca sativa L.
Lucia Elite

1,55 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

III-VI, VIII-X 10 x 20 cm IV–X
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja
Derlius

Ankstyvų ir vidutinio ankstyvumo lapinių salotų veislės. Tai puikus mišinys norintiems darže užsiauginti gražias, skanias ir derlingas salotos ir mėgautis jomis ilgesnį laiką. Auginamos pavasario, vasaros, rudens derliui. Galima sėti lauke ir šiltnamyje, ilgai neperauga. Užauga per 35–50 dienų. Geriausiai auga gerai įdirbtoje, nepiktžolėtoje priesmėlio arba lengvo priemolio dirvoje. Raunamos ne visos iš eilės, o pasirinktinai – didesnės.
Sėklų juostos pranašumai: didesnis, gausesnis, kokybiškesnis derlius. Esant pakankamai drėgmės, sėklos sudygsta vienodžiau ir greičiau. Pasėlis būna tvarkingas, tarpai tarp eilučių – vienodi, todėl tokį pasėlį lengviau ir patogiau pridengti daržo plėvele, ravėti. Prieš klojant juostas dirvą reikia palaistyti. Paklotą juostą užberti dirvožemiu ir vėl gausiai palaistyti.
Iš 4 m ilgio juostos galima tikėtis apie 180 kokybiškų augalų, gausaus derliaus.

Sėklos juostoje4 m
Sėjos laikas, gylisIII-VI, VIII-X
Atstumai10 x 20 cm
DerliusIV–X