SĖJAMOSIOS SALOTOS LITTLE GEM

Kodas: 477016814167
SĖJAMOSIOS SALOTOS LITTLE GEM
Lactuca sativa L.
Lucia Elite

1,45 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

III-VI, VIII-X 15 x 15 cm IV–X

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja
Derlius

Ankstyva romėniškų gūžinių salotų veislė. Vertinama dėl labai skanių, švelnaus skonio gūželių. Salotos auginamos šiltnamiuose, lauke, tinka auginti balkonuose. Auginant mažuose plotuose, neužima daug vietos ir duoda gausų derlių. Auginama pavasario, vasaros, rudens derliui, ilgai neperauga. Užauga per 35–50 dienų. Geriausiai auga gerai įdirbtoje, nepiktžolėtoje priesmėlio arba lengvo priemolio dirvoje.
Sėklų juostos pranašumai: didesnis, gausesnis, kokybiškesnis derlius. Esant pakankamai drėgmės, sėklos sudygsta vienodžiau ir greičiau. Pasėlis būna tvarkingas, tarpai tarp eilučių – vienodi, todėl tokį pasėlį lengviau ir patogiau pridengti daržo plėvele, ravėti. Prieš klojant juostas, dirvą reikia palaistyti. Paklotą juostą užberti dirvožemiu ir vėl gausiai palaistyti.
Iš 4 m ilgio juostos galima tikėtis apie 180 kokybiškų augalų, gausaus derliaus.

Sėklos juostoje4 m
Sėjos laikas, gylisIII-VI, VIII-X
Atstumai15 x 15 cm
DerliusIV–X