Pušys

Kategorijos

Pušys ‒ daugiamečiai visžaliai augalai. Kalninė pušis papuoš jūsų želdyną ar alpinariumą. Tai nedidelis medelis, labiau primenantis krūmą. Kalninės pušys užauga iki 1,5 m aukščio. Šios pušelės puikiai tinka uždangoms formuoti, nes nenumeta spyglių nuo apatinių šakų kaip dauguma kitų pušų. Pušys sėjamos ir į alpinariumus, gali būti auginamos ir vazonuose.
Pušys geriausiai auga priesmėlio ar priemolio, silpnai rūgščiose ir kalkingose dirvose. Pušys mėgsta saulėtas vietas, gali augti daliniame šešėlyje. Suaugusios pušys toleruoja sausrą, stiprius vėjus, veši nederlingame dirvožemyje. Sėklos iš pradžių sėjamos į vazonėlius, jos dygsta ilgai ir nevienodai. Po 2-3 metų pušys persodinamos į nuolatinę augimo vietą. Tuomet jos turėtų būti 30-90 cm aukščio. Kadangi pušys turi silpną šaknų sistemą, jos geriau augs kuo greičiau persodintos į nuolatinę vietą, tad gali būti persodintos ir kiek anksčiau. Pušys geriau augs ir vystysis, jei bus mulčiuojamos geru mulču.
Įsigykite kalninės pušies sėklų ir užsiauginkite sodinukų savo želdynui patys. Zaliastotele.lt elektroninėje parduotuvėje rasite kalninės pušies bei kitų želdinių sėklų.

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
  • KALNINĖS PUŠYS
    Kodas: 477016824082
    Pinus mugo var. Mughus

    E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

    0,79 €
Rodoma 1 - 1 iš 1 elemento