DAUGIAMETĖS SAULUTĖS POMPONETTE

-25%
DAUGIAMETĖS SAULUTĖS POMPONETTE
Kodas: 477016826202
DAUGIAMETĖS SAULUTĖS POMPONETTE
Bellis perennis L.
Lucia Elite

1,45 € 1,09 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

IV-V, VII-VIII 10 x 10 cm IV-IX Taip Taip

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja
Žydi

Dvimetės, auginamos kaip daugiametės, 5-15 cm aukščio gėlės pilnaviduriais, 3- 4 cm skersmens žiedeliais. Dekoratyvūs ne tik žiedai, bet ir lapai. Auginamos gėlyno pakraščiuose, alpinariumuose, vejose, balkonų loveliuose. Balkonus šios gėlės ypač papuošia ankstyvą pavasarį, joms nebaisios pavasarinės šalnos. Žydi ilgai, gražiai užpildo tuščius gėlyno plotelius, vienoje vietoje gali augti ne vienerius metus. Pasėtos pavasarį, pirmą kartą pražysta vasaros pabaigoje.
Sėklų juostos pranašumai: lengva pasėti, sėklos sudygsta lygiau ir vienodžiau, pasėlis būna tvarkingas. Prieš klojant sėklų juostas dirvą rekomenduojama gausiai palaistyti. Paklotą sėklų juostą užberti dirvožemiu ir dar kartą palaistyti. Esant pakankamai drėgmės, sėklos sudygsta vienodžiau ir greičiau.
Iš 4 m ilgio juostos galima tikėtis apie 170 kokybiškų gėlių daigų.

Sėklos juostojeTaip
Sėjos laikas, gylisIV-V, VII-VIII
Atstumai10 x 10 cm
Žydi, aukštisIV-IX
DvimetisTaip
DaugiametisTaip