MIŠINYS UTOPIA ŠIRDIŠKOS SUTEROS (BAKOPOS)

Kodas: 477016824290
MIŠINYS UTOPIA ŠIRDIŠKOS SUTEROS (BAKOPOS)
Sutera cordata L. (Bacopa)
Lucia Elite

2,35 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

III-IV 60 x 60 cm VI-IX Taip
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Žydi

Auginamos kaip vienmetės gėlės. Žiedai melsvai violetinės ir baltos spalvos, smulkūs. Žydi gausiai ir ilgai iki rudens šalnų. Veislių mišinys išsiskiria dekoratyvumu, gausiu žydėjimu. Sodinamos pakabinamuose krepšeliuose, loveliuose, dera kompozicijose su kitomis gėlėmis. Auginamos gėlynuose, vienas augalas uždengia iki 1 m² plotą, suformuodamas žydintį kilimą. Auginimui parenkama derlinga, vandeniui ir orui laidi dirva. Tinka auginti ūksmingose vietose, auginant saulėtuose gėlynuose reikia dažniau laistyti. Auginant rekomenduojama tręšti papildomai, augantys augalai karpomi.
Sėklos granulėje – vieną granulę sudaro baltos ir alyvinės spalvos suterų sėklų mišinys. Sėklas lengva pasėti, sėklos granulėse sudygsta greičiau ir vienodžiau. Granulės nereikia smulkinti, iš pakuotės išimta granulė į dirvą dedama 1 cm gylyje, svarbu, kad pasėtoms sėkloms netrūktų drėgmės.
5 granulių užteks 5–6 m² gėlynui arba 5 vazonams apsodinti.

Sėja šiltnamyjeIII-IV
Atstumai60 x 60 cm
Žydi, aukštisVI-IX
VienmetisTaip