Kodas: 641041277864
GRILIS KAMADO 22

649,00 € 549,00 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Senovės Azijos, turtingo ir sultingo skonio žuvies, paukštienos, mėsos, daržovių ir net desertų kepimo būdas Kamado griliuje - Jūsų stalui. Kamado griliaus privalumai - išraiškingas gaminio skonis, mažos anglies sąnaudos, mažai pelenų. Su viena anglies įkrova galimą palaikyti 16-18 valandų žemos temperatūros kepimo ar rūkymo procesą. Nėrą "šokinėjančios " ugnies liežuvių - kepimas tolygus visame gaminyje. Saugus išorinių sienelių temperatūros karštis - nenusideginsite prisilietę. Storos keramikos grilio sienelės neleidžia pakisti viduje esančio gaminio kepimo temperatūrai, net ir esant labai žemai išorės temperatūrai. Ypatingai tikslus ir lengvas kepimo temperatūros reguliavimas. Du kepimo lygiai padės patiekti vienų metu pagrindinį patiekalą ir karštą daržovių garnyrą. Lentynėlės iš bambuko sutalpins jūsų įrankius šalia griliaus.

Išskleisto griliaus matmenys 1330x740x1160mm; uždaryto 720x740x1160mm, kepimo plotas-skersmuo viršutinės dalies-495mm, apatinės- 475mm.    

Prekei suteikiama 1 metų garantija.