Filtruoti

Kaina
38 42
Prekinis ženklas
more... less

Maistas šunims

Sausas šunų maistas padės pasirūpinti jūsų augintiniais ar kieme apsilankančiais mažaisiais draugais bei globotiniais. Jei norite, kad šuo būtų sveikas, žvalus bei energingas, svarbu pasirūpinti tinkamai subalansuota augintinio mityba. Sausas šunų ėdalas yra puikus pasirinkimas, nes jame gausu naudingų medžiagų, vitaminų ir mineralų. Sausas maistas gali būti skirtas įvairaus amžiaus ar aktyvumo šunims, šunims su specialiais poreikiais. Galite rinktis maistą šuningoms kalėms ir šuniukams, suaugusiems aktyviems, vidutinio ar mažo aktyvumo šunims, jautrią virškinimo sistemą turintiems ar išrankiems šunims. Jūsų augintiniui patiks maistas su lengvai virškinama paukštiena ar ėriena. Išrankiems šunims puikiai tiks maistas su lašiša ir ryžiais, pagardintas skaniu padažu. Jautresniems ar alergiškiems šunims siūlome ėdalą be grūdų. Maistas supakuotas į ekonomiškas 10 kg pakuotes, kurios leidžia ne tik užsitikrinti pakankamas maisto atsargas, bet ir sutaupyti. Didelės pakuotės yra ypač puikus pasirinkimas tiems, kurie turi ne vieną, o kelis augintinius. Užsakykite sausą maistą internetu ir jums nereikės vargti patiems tempiant sunkius maišus namo. Taupote ne tik pinigus, bet ir laiką? Rūpinatės savo ir savo artimųjų saugumu? Tuomet užsakymai internetu yra puikus pasirinkimas. Jums užteks išsirinkti reikalingas prekes ir mes pasirūpinsime, kad gautumėte jas laiku. Prekės šunims užtikrins, kad mažieji draugai būtų sotūs ir džiugintų jus ir jūsų šeimos narius. Prekės augintiniams palankiomis kainomis Zaliastotele.lt!

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • MAISTAS ŠUNIMS JOSERA FAMILY PLUS 15KG
  Kodas: 403225474339

  Specialus pašaras kalėms ir šuniukams. Gardus pašaras šuningoms kalėms ir šuniukams: ne tik atsižvelgiama į ypatingus kalių poreikius nuo paskutinio šuningumo trimestro iki žindymo laikotarpio pabaigos, bet ir šuniukai, dar esantys gimdoje arba žindantys, yra aprūpinami visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Vėliau maistingas granules galima...

  41,99 €
 • MAISTAS ŠUNIMS JOSERA FESTIVAL 15KG
  Kodas: 403225421260

  Su gardžiu padažu išrankiems šunims. Festival - subalansuotas aukštos kokybės visavertis pašaras suaugusiems šunims.Granulės su lašiša ir ryžiais padengtos specialaus padažo milteliais. Festival gali būti duodamas sausas, o sumaišius jį su vandeniu, milteliai tampa puikiu gurmanišku padažu. • Gali būti duodamas sausas arba maišomas su vandeniu• Riebiosios...

  40,99 €
 • MAISTAS ŠUNIMS JOSERA LAMM&REIS 15KG
  Kodas: 403225474335

  Alternatyva vištienai. Ėriena - vienintelis mėsos šaltinis. Pagrindiniai sudėties komponentai - mėsa ir ryžiai. Mažesnis baltymų ir riebalų kiekis. Be kviečių ir sojos.

  40,99 €
 • MAISTAS ŠUNIMS JOSERA OPTINESS 15KG
  Kodas: 403225473164

  Didelės granulės be grūdų, su sumažintu baltymų kiekiu. Optiness - puikus pašaras vidutinio aktyvumo bei aktyviems šunims, kurie renkasi lengvai virškinamą pašarą be kviečių, sojos ir kukurūzų. Bulvės ir ėriena pašarui suteikia puikų skonį.

  39,99 €
 • MAISTAS ŠUNIMS JOSERA SENSI PLUS 15KG
  Kodas: 403225421170

  Visavertis pašaras jautriems šunims. Sensiplus - specialus pašaras, subalansuotas jautrią virškinimo sistemą turintiems šunims. Pašaro sudėtyje yra antiena, kaip baltymų šaltinis, ryžiai, kaip angliavandenių šaltinis, ir nėra grūdų, kuriuose yra glitimo.

  38,99 €
Rodoma 1 - 5 iš 5 elementų