Nauja
DORMEO PELĖDA DUKRA 33CM
Kodas: 763005414930

DORMEO PELĖDA DUKRA 33CM

19,95 €

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Galimi pristatymo būdai:

  Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  Miela dovana mažam ir dideliam, kiekvienam, nebijančiam atskleisti savo jausmų. Pelėdžiukas yra 33 cm aukščio. Tai ne tik pliušinis žaislas, jį galima naudoti ir kaip pagalvėlę, o žaislo viduje rasi švelnų užklotą, kuris pravers jaukioms poilsio ar žaidimų akimirkoms. Gali pasirinkti pelėdžiuką tėtį, mamą, dukrą, sūnų, senelį ir močiutę. Surink juos visus ir turėsi DORMEO emocijų pelėdžiukų šeimą.

   

  Žavinga emocijų pelėdžiukų šeima
  Išmintinga pelėda žino, kad savo ir kitų emocijų pažinimas yra sveikų santykių ir laimingo, sėkmingo gyvenimo pagrindas. Dar lengviau, kai šalia – mylinti ir palaikanti šeima. DORMEO pristato 6 naujus emocijų pelėdžiukus – tai šeima, kurią sudaro net 3 kartos pelėdžiukų, kurie bus šalia, vos tik sumanysite nusnūsti ar smagiai pažaisti.

   

  Susipažink su naujaisiais draugais!

  Naujieji DORMEO pelėdžiukai – mama (geltona), tėtis (tamsiai mėlynas), sūnus (mėlynas), dukra (rožinė), močiutė (violetinė) ir senelis (pilkas) – pasiruošę draugauti, žaisti, dalytis paslaptimis ir džiaugsmais. Kiekvienas DORMEO emocijų pelėdžiukas pasižymi skirtingu dizainu, o ant jų sparnų rasi spaudes, tad galėsi sujungti žaislus, kad jie atrodytų tarsi apsikabinę. Pažink emocijas ir kurk naujas istorijas!

   

  Pelėda mama

  Ji moko vaikus apie tai, kas gerai ir kas blogai, o jos bučiniai ir apkabinimai patys šilčiausi, ypač kai vaikai nusibrozdina kelius žaisdami lauke.

  Ji labai didžiuojasi vaikų pasiekimais, kad ir kokie maži jie bebūtų, ir visada skatina pelėdžiukus daryti tai, ką jie mėgsta, nesvarbu, ar žaisti futbolą, ar groti būgnais.

   

  Pelėda tėtis

  Pelėda tėtis skatina gyventi taip, tarsi gyvenimas būtų vienas didelis nuotykis. Jis moko vaikus, kaip važiuoti dviračiu, įlipti į aukščiausius medžius ir perplaukti giliausias jūras. Jis supranta, kad vaikai mokosi ir auga darydami klaidas, todėl yra tarsi saugi užuovėja, kai mažyliai bando, bet jiems nepasiseka.

  Taip pat jis prižiūri vaikus, saugo nuo pavojų ir kartu skatina juos būti nepriklausomus, stiprius ir pasitikėti savimi.

   

  Močiutė pelėda

  Močiutė mėgsta vartyti nuotraukų albumus ir rodyti vaikams, kad gyvenimas gražiausias tada, kai šalia mylinti šeima, su kuria gali kurti nepamirštamas akimirkas.

  Ji visada pasiruošusi paguosti pelėdžiukus, duoti išmintingą patarimą arba tiesiog tyliai apkabinti ir nušluostyti ašaras susikrimtusiems anūkams.

   

  Senelis pelėda

  Jam patinka kryžiažodžiai, dėlionės, rankdarbiai, jis pasakoja juokingiausius pokštus, moko kortų žaidimų bei gudrybių ir supažindina su nauja muzika, nors iš tiesų ji sena.

  Vaikai gali drąsiai jam pasakoti visas paslaptis, nes senelis niekada iš jų nesijuokia ir neatskleidžia kitiems. Pelėda senelis visada pasiruošęs patarti, kad ir kokie dideli anūkai beužaugtų.

   

  Pelėda sesė

  Ji turi labai lakią vaizduotę. Kartais dainuoja karoke ir vaidina muzikinio klipo atlikėją, o kartais šokinėja ant batuto ir įsivaizduoja, kad yra astronautė.

  Sesė moko brolį ženklų kalbos, kurią supranta tik jie abu, ir mėgsta savo kambaryje kalbėti su broliu iki vėlumos, nors mama ir tėtis mano, kad jie jau seniai užmigę.

   

  Pelėda brolis

  Pelėda brolis visuomet nusiteikęs linksmybėms, ypač jeigu dėl to tenka šiek tiek išsipurvinti. Jis mėgsta sportuoti lauke, krėsti smagius pokštus ir žaisti nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

  Brolis moko sesę, kaip apginti save, ir yra jai tikras pavyzdys ir pagalba. Pelėdžiukas visada išklauso sesę, jos nesmerkdamas, todėl ji gali būti tikra, kad brolis bus geriausias draugas visą gyvenimą.

   

   

  Emocinės sveikatos svarba

  Tyrimai atskleidžia, kad rūpinimasis emocine sveikata gali padėti gyventi laimingesnį ir pilnavertiškesnį gyvenimą. O savo ir kitų emocine sveikata besirūpinantys žmonės:

   

  •                                 Puoselėja laimingesnius ir stabilesnius santykius.
  •                                 Pasitiki savimi ir vertina save bei pasaulį pozityviau.
  •                                 Pasiekia geresnius rezultatus mokykloje ir darbe.
  •                                 Turi mažiau elgesio problemų.
  •                                 Gali geriau susikaupti.

   

  3 būdai džiaugtis dovana
  Vos tik pasirodę DORMEO emocijų pelėdžiukai džiugina tėvus ir jų vaikus, nes tai vaikiški minkšti žaislai, su kuriais smagu žaisti, ilsėtis arba patogiai pasiimti su savimi į keliones.

  •       Džiaukis 33 cm aukščio pliušiniu žaislu. Žavingos detalės kiekvienam pelėdžiukui suteikia skirtingų savybių, lavina vaizduotę, skatina kurti istorijas.
  •       Naudok kaip kelioninę pagalvėlę, kad galėtum patogiai nusnūsti. Pelėdžiuko viduje esantis „Wellsleep® advanced“ mikropluoštas yra minkštas ir purus.
  •       Žaislo viduje rasi 130 x 180 cm matmenų švelnų ir jaukų užklotą – jis puikiai tinka užsikloti sumanius nusnūsti arba patiesti ant grindų, kad žaidimų vieta taptų patogesnė.
  •       Pelėdžiukų sparnai yra su spaudėmis, todėl gali sujungti žaislus, kad jie atrodytų tarsi apsikabinę.

   

  Švelnūs, mieli ir lengvai prižiūrimi

  Užklotus ir žaislus galima plauti 30 °C temperatūroje, kad visuomet būtų švarūs ir gaivūs. Pelėdžiukų kamšalas iš „Wellsleep® advanced“ mikropluošto labai švelnus ir purus, todėl apkabinęs pelėdžiuką nebenorėsi jo paleisti.

   

  Priežiūra:

  •                                Galima plauti 30 °C temperatūroje.
  •                                Nebalinti.
  •                                Nedžiovinti džiovyklėje.
  •                                Džiovinti patiestą.
  •                                Nelyginti.
  •                                Nevalyti cheminiu būdu.

   

  Techninė informacija:

  Matmenys: užklotas – 130 x 180 cm, žaislas – 33 x 27 cm.

  Sudėtis: žaislo išorinė medžiaga – 100 % poliesterio, kamšalas – 100 % poliesterio („Wellsleep® advanced“ mikropluošto), užklotas – 100 % poliesterio.

  Susitraukimas: 5 %.

  Kilmės šalis: Kinija.

  Charakteristikos
  Prekinis ženklasDORMEO

  Geriausia pirkti viską kartu!

  DORMEO PELĖDA DUKRA 33CM
  + +
  Komplekto kaina
  67,44 €
  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.