Filtruoti

Kaina
14 21

Kirstos kalėdinės eglės

Kalėdų eglutė mums neatskiriama švenčių dalis. Nors Lietuvoje tradicija puošti eglutę atsirado palyginti neseniai - praeitame amžiuje, tačiau greitai prigijo ir paplito labai plačiai. Kalėdų eglutė yra ne tik šventės simbolis, daugeliui ji tapo pačia puikiausia puošmena namuose žiemą. Puošmena, kuri praneša, kad taip ilgai lauktas šventinis periodas jau čia. Nesvarbu ar eglutę puošiame tradiciniais žaisliukais, ar kiekvienais metais ieškome vis naujų puošybos idėjų, visi norime šventės savo namuose kuo ilgiau. Galbūt dėl to eglutes Kalėdoms žmonės pradeda pirkti vis anksčiau. Jei prie kelis dešimtmečius eglutę pirkdavo ir puošdavo tik Kūčių dieną, tai paskutiniais metais - jau gruodžio pradžioje ar net lapkričio mėnesį. Šviesos ir jaukumo šventė namuose tamsiuoju metu laiku priverčia mus skubėti namo po dienos darbų, skatina visą šeimą susibūrti. Jei be tradicinės kirstos eglutės savo šventės neįsivaizduojate, atkreipkite dėmesį, kad tokios eglutės geriausia nestatyti prie šilumos šaltinių, nukirstą ją reikia bent porą dienų palaikyti šaltai ir tik tada nešti į namus, geriausia tokią eglutę įstatyti į indą su drėgnu smėliu ir reguliariai apipurkšti vandeniu. Kirstos eglutės neverta pirkti labai anksti, nes nubyrės spygliai. Dažniausiai tokias eglutes žmonės perka likus 1-2 savaitėms iki Kalėdų. Kirstų eglučių rūšys. Lietuviška eglė (Picea abies). Lietuvišką (arba kitaip paprastąją) eglę renkasi dauguma tų, kurie mėgsta tradicines Kalėdas. Jos pasižymi labai maloniu kvapu. Tačiau, kadangi šios eglutės turi itin smulkius spyglius, jie greitai pradeda byrėti. Byrėjimą galima pristabdyti tokiam medeliui parenkant tinkamą laikymo vietą ir jį nuolat laistant. Lietuviškai eglei netinka sausos, stipriai kondicionuojamos patalpos, jos negalima laikyti šalia radiatorių, šildomų grindų, židinių. Kaukazinis kėnis (Abies nordmanniana). Tai itin populiari kalėdinių medelių rūšis, nes jie atrodo labai vešliai ir minkštai, spygliai nebyra ir puikiai ištveria visą šventinį periodą. Nors šis medelis yra gan atsparus, vis tiek jo nepatariama laikyti prie šilumos šaltinių. Kaip ir visas nukirstas eglutes, kaukazinį kėnį patariama laikyti stove su vandeniu (vandenį stove reikia nuolatos papildyti). Dygioji eglė arba sidabrinė eglė (Picea pungens). Pušinių (Pinaceae) šeimos, eglių (Picea) genties visažalis spygliuotis medis. Nereikli žemei, drėgmei ir užterštam miestų orui. Viena populiariausių Kalėdų eglučių Lietuvoje. Šis Kalėdų medis ilgai išlaiko spyglius, pasižymi išskirtine spalva, šakų tankumu. Išsirinkite savo šventinę eglutę zaliastotele.lt ir papuoškite namus jaukumu.

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • 18,00 €
  EGLĖ PAPRASTOJI KIRSTA 1,6-1,9M
  Kodas: 000000113903 Kiti Lietuvos

  Kirsta paprastoji eglė - auginta Lietuvoje. Parduodama eglutė tankia, žalia laja, tiesia viršūne - sukurs puikią kalėdinę nuotaiką. Norėdami ilgiau išlaikyti - venkite statyti greta šilumos šaltinių ir drėkinkite.  Pastaba: augalas parduodamas be vazono.

   Išparduota
  • 14,00 €
   EGLĖ PAPRASTOJI KIRSTA 1,3-1,6M
   Kodas: 000000113904 Kiti Lietuvos

   Kirsta paprastoji eglė - auginta Lietuvoje. Parduodama eglutė tankia, žalia laja, tiesia viršūne - sukurs puikią kalėdinę nuotaiką. Norėdami ilgiau išlaikyti - venkite statyti greta šilumos šaltinių ir drėkinkite.  Pastaba: augalas parduodamas be vazono.

    Išparduota
   • 19,00 €
    EGLĖ PAPRASTOJI KIRSTA 1,75-2M
    Kodas: 000000113905 Kiti Lietuvos

    Kirsta paprastoji eglė - auginta Lietuvoje. Parduodama eglutė tankia, žalia laja, tiesia viršūne - sukurs puikią kalėdinę nuotaiką. Norėdami ilgiau išlaikyti - venkite statyti greta šilumos šaltinių ir drėkinkite.  Pastaba: augalas parduodamas be vazono.

     Išparduota
    • 21,00 €
     EGLĖ PAPRASTOJI KIRSTA 2-2,2 M
     Kodas: 000000140991 Kiti Lietuvos

     Kirsta paprastoji kalėdinė eglė - auginta Lietuvoje. Parduodama eglutė tankia, žalia laja, tiesia viršūne - sukurs puikią kalėdinę nuotaiką. Norėdami ilgiau išlaikyti - venkite statyti greta šilumos šaltinių ir drėkinkite.  Pastaba: augalas parduodamas be vazono.     

      Išparduota
     Rodoma 1 - 4 iš 4 elementų