Klevai

Kategorijos

Klevas - daugiametis lapuotis. Klevas gerai auga smėlingame bei molingame dirvožemyje. Tol, kol dirvos struktūra yra laisva ir dirvožemio gylis leidžia šaknims būti įsitvirtinus šlaite, klevas augs puikiai. Klevams tinka rūgštesnis, neutralus ir lengvai šarminis dirvožemis (labiausiai tinka pH 5,5-7,3, tačiau gali augti ir dirvose nuo 3,7 pH). Šie augalai mėgsta drėgną dirvą, o kai kurios rūšys ir labai drėgną. Gali augti tiek saulėtoje vietoje, tiek daliniame pavėsyje. Sodindami klevą, atsižvelkite į konkrečiai rūšiai geriausias sąlygas. Klevai, priklausomai nuo rūšies, užauga skirtingi, nors jauni medeliai gali atrodyti labai panašūs. Kai kurie klevai veda gana retą, plačią lapiją, tokią, kokia įprastai klevą ir atpažįstame, kai kurie turi daug smulkių tankių lapelių, dar kiti - pailgus karpytus lapelius. Tiek nuo rūšies, tiek nuo veislės priklauso klevo išvaizda, lapijos dydis, forma, spalva. Klevai nereikalauja sudėtingos priežiūros, yra lengvai auginami. Papuoškite savo sodą klevais - jie puikiai dera su kitais augalais!

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • KLEVAS PAPRASTASIS FASSEN BLACK
  Kodas: 000000140879
  Acer platanoides

  Ovališka, tankia laja klevas. Užauga iki 25 m aukščio ir 4 m pločio. Besiskleidžiantys lapai žalsvai raudoni, vėliau tamsiai purpuriniai. 

  24,00 €
 • KLEVAS RAUDONASIS SUN WALLEY
  Kodas: 000000140267
  Acer rubrum

  Medis užaugantis iki 3 m aukščio ir 2,5 m pločio. Lapai rudenį įgauna tamsiai raudoną atspalvį.  Rekomenduojama sodinti į vidutinio derlingumo dirvą.  

  31,00 €
 • KLEVAS UOSIALAPIS FLAMINGO
  Kodas: 000000140455
  Acer negundo

  Vasaržalis medis arba krūmas netaisyklinga laja. Lapai šviesiai žali su rausvomis dėmėmis. Dirvožemiui ir drėgmei nereiklus. Gerai auga saulėje ar daliniame pavėsyje. Formuojamas. Užauga iki 5-7m aukščio ir 4-6m pločio. 

  28,60 €
Rodoma 1 - 3 iš 3 elementų