Magnolijos

Kategorijos

Magnolija - vienas seniausių Žemėje augančių augalų. Magnolija yra daugiametis rožiniais ir baltai rožiniais žiedais žydintis krūmas. Magnolijų yra daugybė rūšių ir veislių, tačiau jos visos geriausiai auga derlingame, drėgname, rūgštesniame (pH 5-6) dirvožemyje. Parūgštinti dirvožemį galima durpėmis, kurios tuo pačiu ir palengvina dirvą. Magnolija nepakanti nederlingai, sausai ar greit išdžiūstančiai žvyro ar smėlio dirvai. Šie augalai sodinami nelabai giliai, kad neuždustų šaknys. Persodinant iš vazono jokiu būdu negalima pažeisti šaknų, nes tokiu atveju augalas žus. Sodinant reikia parinkti nuo vėjų apsaugotą saulėtą vietą, pasodinus apmulčiuoti šaknis. Šie augalai nepakenčia genėjimo, yra atsparūs šalčiui. Magnolijos žydi balandžio - gegužės mėnesiais. Jos labai mėgstamos apsodinant parkus, skverus, tinkamos auginti sodybose prie sienos arba kompozicijose su aukštesniais medžiais, krūmais (šie augalai pridengia magnolijas nuo vėjo). Įsigykite magnolijų sodinukų Zaliastotele.lt ir papuoškite savo kiemą ar sodą šiais nuostabiai žydinčiais augalais.

Skaityti daugiau
 • Magnolijos
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • MAGNOLIJA ALEKSANDRINA
  -25%
  MAGNOLIJA ALEKSANDRINA
  Kodas: 000000117224
  Magnolia x soulangiana

  Kompaktiškas medis užaugantis iki 7 m aukščio ir 3 m pločio. Žiedai puodelio formos, prie pagrindo purpuriniai, galuose balti.  Tinka lengvai rūgštus, humusingas, drėgnas dirvožemis. Rekomenduojama parinkti apaugotą nuo vėjų sodinimo vietą, bei mulčiuoti šaknis.  Atsparus šalčiui. 

  28,40 € 21,30 €
 • MAGNOLIJA RUSTICA RUBRA
  -25%
  MAGNOLIJA RUSTICA RUBRA
  Kodas: 000000116902
  Magnolia

  Kompaktiškas medis užaugantis iki 5 m aukščio ir 2,5 m pločio. Žiedai raudonai purpurinės spalvos, apie 12 cm. Dažnai negausus žydėjimas kartojasi vasaros pabaigoje. Tinka lengvai rūgštus, humusingas, drėgnas dirvožemis. Rekomenduojama parinkti apaugotą nuo vėjų sodinimo vietą, bei mulčiuoti šaknis.  Atsparus šalčiui.   

  25,00 € 18,75 €
Rodoma 1 - 2 iš 2 elementų