Kadagiai

Kategorijos

Kadagys ‒ daugiametis visžalis augalas. Įkomponuokite šį spygliuotį į savo želdynus ir jie atrodys puikiai visais metų laikais. Iš kadagių taip pat galima formuoti gyvatvores. Išsikerojantys kiliminiai kadagiai idealiai tinka alpinariumams. Kadagius galima rinktis ne tik pagal krūmo formą, bet ir pagal spalvą. Šių spygliuočių būna beveik visų žalios spalvos atspalvių ‒ nuo melsvai žalsvų iki gaivių geltonų atspalvių.
Kadagių krūmeliai nėra reiklūs dirvai, bet visgi prieš sodinant reikėtų atsižvelgti į konkrečios rūšies poreikius. Pavyzdžiui, gulsčiasis "Golden carpet" kadagys labiau mėgsta vidutinio derlingumo priesmėlį ir lengvą priemolį. Kadagiai gali būti sodinami du kartus per metus, bet geriau tai daryti pavasarį, kuomet žemė jau įšilusi. Sodinti geriausia saulėtoje vietoje. Kadagys nereikalauja daug priežiūros, bet derėtų vengti perlaistymo, nes šis augalas nemėgsta per didelės drėgmės. Šie augalai tinkami auginti stačiuose šlaituose, prie laiptų, terasų, atraminių sienelių, gerai dera alpinariumuose. Kadagys - išsikerojantis, kiliminis augalas, beveik visų jo rūšių šakos auga gulsčiai. Kai kurių rūšių šakos auga stačiai, o kai kurie, pavyzdžiui, kadagys paprastasis Goldshatz, turi ir stiebą. Įsigykite kadagių sodinukų Zaliastotele.lt internetinėje parduotuvėje ir papuoškite savo kiemą ar sodą

Skaityti daugiau
 • Kadagiai
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • KADAGYS GULSČIASIS GOLDEN CARPET
  Kodas: 000000116293
  Juniperus horizontalis

  Labai lėtai augantis krūmas, užauga iki 0,2 m aukščio ir 1,2 m pločio. Tinka auginti kaip kiliminį augalą, alpinariumams. Vertinamas dėl geltonos spalvos šakelių. Tinka vidutinio derlingumo priesmėlis ir lengvas priemolis. 

  8,80 €
 • KADAGYS GULSČIASIS BLUE FOREST
  Kodas: 000000116207
  Juniperus horizontalis

  Kadagys melsvai žaliais spygliais, užauga iki 0,5 m aukščio ir 1 m pločio. Driekiasi. Nereiklus augimo sąlygoms. 

  6,10 €
 • KADAGYS GULSČIASIS LIME GLOWE
  Kodas: 000000116208
  Juniperus horizontalis

  Lėtai augantis kadagys, užauga iki 0,4 m aukščio ir 0,7 m pločio. Saulėje ryškiai geltonos spalvos, pavėsyje žalias.  Tinka vidutinio derlingumo dirva. 

  4,20 €
 • KADAGYS GULSČIASIS MOTHER LODE
  Kodas: 000000117585
  Juniperus horizontalis

  Tai yra gulsčiojo kadagio “Wiltonii” atmaina visų pirma besiskirianti spyglių spalva. Spygliai ryškiai geltonos spalvos, nenukenčia nuo saulės, žiemą keičia spalvą į geltonai-oranžinę su melsvu atspalviu. Labai įdomus augalas. Reikalinga saulėta vieta arba lengvas pavėsis. Pilnai pateisina žemę dengiančio augalo paskirtį. Tinka alpinariumams, šlaitams,...

  8,80 €
 • KADAGYS KRANTINIS SHLAGER
  Kodas: 000000117211
  Juniperus conferta

  Kadagys melsvais spygliais, užauga iki 0,25 m aukščio ir 1,8 m pločio. Nereiklus augimo sąlygoms. 

  6,60 €
 • KADAGYS TARPINIS GOLD STAR
  Kodas: 000000113600
  Juniperus x pfitzeriana

  Skėstašakis, tankus krūmas, patvarios auksiškai-geltonos spalvos spygliais. Užauga iki 1,0 m aukščio ir 2,5 m pločio. Kasmetinis prieaugis apie 20 cm. Geriau sodinti saulėje- būna ryškesnė spalva. Labai vertinga veislė įvairios paskirties želdynams.  

  6,90 €
Rodoma 1 - 6 iš 6 elementų