INSEKTICIDINIAI SKRUZDĖLIŲ MILTELIAI

Kodas: 383005060653
INSEKTICIDINIAI SKRUZDĖLIŲ MILTELIAI
100 gr

3,00 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

Insekticidiniai milteliai vabzdžių naikinimui.  

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams naikinti gyvenamosios, komunalinės, ūkinės, gyvulių auginimo paskirties pastatuose ir aplink juos, atliekų kaupimo ir šalinimo vietose.

Naudojimas: skruzdėlėms ir kitiems ropojantiems vabzdžiams naikinti ištirpinkite miltelius vandenyje santykiu 1:2, tirpalą teptuku patepkite vabzdžių susitelkimo vietose ir (ar) ant jų takų; po mėnesio patepkite dar kartą.
Apsaugai nuo vabzdžių patekimo į patalpas ištirpinkite miltelius vandenyje santykiu 1:10, tirpalu apipurkškite išorines pastato dalis (pamatus, durų staktas, langų rėmus ir pan.) arba mažą kiekį pabarstykite aplink pastatus ant skruzdėlių takų.
Negyvenamosiose patalpose arba kai vabzdžių labai daug, ant popierinių padėkliukų užberkite 10-20 g miltelių ir išdėliokite patalpose vabzdžių susitelkimo vietose.
Skruzdėlėms naikinti naudokite kaip skystą jauką: ištirpinkite miltelius šiltame vandenyje santykiu 1:3; gautą tirpalą supilkite į žemą plokščią indelį, į kurį lengvai galėtų patekti skruzdėlės. Jauką išdėliokite ant skruzdėlių takų. Indelius su jauku apsaugokite nuo naminių gyvūnų ir kitų nekontroliuojamų vabzdžių.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.   

Svoris100 gr

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

INSEKTICIDINIAI SKRUZDĖLIŲ MILTELIAI

INSEKTICIDINIAI SKRUZDĖLIŲ MILTELIAI

Insekticidiniai milteliai vabzdžių naikinimui.