PREKIŲ PRISTATYMAS

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneriai AB „Lietuvos paštas“ ir UAB „DPD Lietuva“. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Užsakytų prekių pristatymas į artimiausią Lietuvos pašto skyrių

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Užsakytų prekių atsiėmimas Pickup siuntų taškuose

Prekes Lietuvos teritorijoje Lietuvos paštas Jums pristatys į artimiausią pašto skyrių ar nurodytu adresu, priklausomai nuo siuntos svorio ir rūšies.

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys nurodytu adresu tiesiai į namus, darbą ar kitą Jums patogią vietą.

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame Pickup siuntų taške. Pickup siuntų taškai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose. Pasirinkite Jums patogiausią Pickup siuntų tašką.

Siuntos pristatomos į artimiausią pašto skyrių per 2-5 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į artimiausią pašto skyrių, paštininkas Jūsų pašto dėžutėje paliks pranešimą. Atsiimti siuntą rekomenduojame per 15 dienų.

Siuntos nurodytu adresu Lietuvoje pristatomos per 2-5 d.d. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 22,55 eur. Pristatymas į ES šalis, išskyrus Kiprą ir Maltą, gali užtrukti iki 15 d.d., priklausomai nuo pristatymo šalies. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuotas skambučiu, SMS žinute arba el. paštu.

Siuntos į Pickup siuntų taškus pristatomos per 2-5 d.d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į Pickup siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Atsiimti siuntą reikia per 7 dienas.

Atsiimdami siuntą pašto skyriuje turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui.

Kurjeriui pristačius siuntą turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui arba Pirkėjo įgaliotam asmeniui jį nurodžius iš anksto.

Atsiimdami siuntą Pickup siuntų taške turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais imamas papildomas 1 eur mokestis (COD), kuris jau būna įtrauktas į sąskaitą, taip pat prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Atkreipiame dėmesį, kad šiuo būdu prekes siunčiame, jei užsakymo svoris iki 2kg ir prekės telpa į voką 229 x 324 mm ir į užsakymą neįtraukti augalai.

Atkreipiame dėmesį, kad jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio.

Atkreipiame dėmesį, kad šiuo būdu prekes siunčiame, jei užsakymo svoris iki 20 kg ir jos telpa į pakuotę 408x402x279 mm ir į užsakymą neįtraukti augalai.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam paštininkui, kurjeriui ar Pickup siuntų taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

PRISTATYMO KAINOS

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo bendro prekių svorio ir pasirinkto pristatymo metodo:

Lietuvos paštu:

iki 0,5kg - 2,15eur

iki    2kg - 3,05eur

Omniva:

AKCIJA: iki 20kg - 1,82eur

DPD PickUp:

iki 20kg - 2,08eur

DPD kurjeriu:

* apmokėjimas pristatymo metu 1eur

iki 2kg - 3,39eur

2-5kg -  3,76eur

5-10kg - 4,14eur

10-20kg - 4,89eur

20-31,5kg - 6,01eur

31,5-50kg - 7,89eur

50-75kg - 10,52eur

75-100kg - 15,40eur

100-200kg - 21,42eur

200-300kg - 27,80eur