Dėmesio. Informuojame, kad populiariausių prekių kiekis ribotas, todėl jei neturėsime prekės iš Jūsų pateikto užsakymo, už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Jei užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.

Minimali prekių krepšelio užsakymo suma: 10 eur.

DPD paštomatų užsakymo atsiėmimo tvarka:

  • Kai siuntą įdedama į paštomatą, Gavėjas gauna SMS žinutę su durelių PIN kodu ir data bei tikslia valanda iki kada bus saugoma siunta
  • Jei Gavėjas siuntos neatsiima, po 24 val. jis gauna pakartotinį SMS, t. y. priminimą apie siuntą esančią paštomate ir datą, iki kada siunta bus saugoma.
  • Neatsiėmus siuntos per 7 dienas ji išimama iš paštomato ir grąžinama siuntėjui.

SVARBU. Gavus pranešimą apie pristatytą siuntą paštomate, prašome ją atsiimti kuo skubiau ir taip atlaisvinti paštomato skyrelį kitai siuntai. Rūpinkimės vieni kitais.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Nemokamas atsiėmimas „Pick-Up“ stotelėse

Užsakytų prekių atsiėmimas OMNIVA paštomatuose

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Užsakytų prekių atsiėmimas PICKUP siuntų taškuose

 

 

 

 

Atsiiimkite siuntą nemokamai iš „Pick-Up“ taškų mūsų parduotuvėse.

Atsiėmimas „Pick-Up“ taškuose galimas tik iš anksto apmokėjus.

Dėmesio! Prašome sulaukti skambučio dėl užsakymo paruošimo ir tik tuomet atvykti jo atsiimti.

Užsakymą atsiimti galite per 5 dienas. Pasibaigus terminui - užsakymas bus anuliuotas.

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame Omniva paštomate. Omniva paštomatai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose.

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys nurodytu adresu tiesiai į namus, darbą ar kitą Jums patogią vietą.

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame Pickup siuntų taške. Pickup siuntų taškai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose. Pasirinkite Jums patogiausią Pickup siuntų tašką.

*Pick-Up“ stotelės: 

Vilnius: Verkių g. 27, H. Manto g.3, Fabijoniškių g. 2A

Vilniaus raj.: Molėtų g. 13, Didžiosios Riešės k. 

Kaunas: Baltijos g. 2A

Karmėlava: Vilniaus g. 73

Klaipėda: H. Manto g. 90-1

Kėdainiai: Basanavičiaus g. 80

Kelmė: Birutės g. 2

Kupiškis: Gedimino g. 3

Marijampolė: Vilkaviškio g. 72

Vilkaviškis: Vytauto g. 103

Alytus: Vilniaus g. 5

Druskininkai: M. K. Čiurlionio g. 111

Jurbarkas: Vytauto Didžiojo g. 10

Gargždai: Jūratės g. 3A

Kazlų Rūda: Vytauto g. 8

Tauragė: Vytauto g. 52A

Mažeikiai: Žemaitijos g. 46

Telšiai: Laisvės g. 2

Palanga: Ganyklų g. 8

Plungė: Laisvės g. 5

Šiauliai: V. Bielskio g. 16

Panevėžys: Ukmergės g. 27

Radviliškis: Turgaus g. 9

Rokiškis: Vilniaus g. 17

Utena: Sėlių g. 11A

Ukmergė: Vytauto g. 15/2

Visaginas: Taikos pr. 80

Skuodas: Vilniaus g. 28

Šakiai: V. Kudirkos g. 112 / E. Steponaičio g. 16

Šilalė: J. Basanavičiaus g. 21

Šilutė: H. Šojaus g. 2D

 

Siuntos į Omniva paštomatus pristatomos per 2-4 d. d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į paštomatą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Atsiimti siuntą reikia per 48 h.

Siuntos nurodytu adresu Lietuvoje pristatomos per 2-4 d. d. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 22,55 eur. Pristatymas į ES šalis, išskyrus Kiprą ir Maltą, gali užtrukti iki 15 d.d., priklausomai nuo pristatymo šalies. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuotas skambučiu, SMS žinute arba el. paštu.

Siuntos į Pickup siuntų taškus pristatomos per 2-4 d. d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į Pickup siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Atsiimti siuntą reikia per 48 h.

Atsiimdami siuntą Omniva paštomate turėkite sms žinutę su atsiėmimo informacija ir kodais.

Kurjeriui pristačius siuntą turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui arba Pirkėjo įgaliotam asmeniui jį nurodžius iš anksto.

Atsiimdami siuntą Pickup siuntų taške turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui. Arba sms žinutę su atsiėmimo kodais.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

SIUNTOS IŠMATAVIMAI IR SVORIAI

Atkreipiame dėmesį, kad į Omniva paštomatus prekes siunčiame, jei užsakymo svoris iki 20 kg ir jos telpa į pakuotę 408x402x279 mm ir į užsakymą neįtraukti augalai.

Atkreipiame dėmesį, kad DPD siuntos maksimali kraštinė gali būti ne didesnė nei 175 cm, o bendra apimtis negali viršyti 300 cm. Taip pat jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio.

Atkreipiame dėmesį, kad į DPD Pickup taškus prekes siunčiame, jei užsakymo svoris iki 20 kg ir jos telpa į pakuotę 408x402x279 mm ir į užsakymą neįtraukti augalai.

PRISTATYMO KAINOS

iki 20 kg - 2,87 € 

 

iki 2 kg - 3,20 €

2-5 kg -  3,43 €

5-10 kg - 3,95 €

10-20 kg - 4,58 €

20-31,5 kg - 5,81 €

31,5-50 kg - 7,89 €

50-75 kg - 10,81 €

75-100 kg - 16,22 €

100-200 kg - 22,86 €

200-300 kg - 29,92 €

300-400 kg - 37,83 €

400-500 kg - 45,72 €

iki 20 kg - 2,80 €

 

Informacija klientams dėl siuntų pristatymo pasikeitimų koronaviruso laikotarpiu

Nuo kovo 17 d. atsiskaitymas grynaisiais pinigais pristatymo metu nebus galimas!

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.

Nuo 2020.03.17 (antradienio) pradedamas vykdyti atnaujintas bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų.

1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje 
įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoją jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo.

3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą.

4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

InformavimasApie proceso pasikeitimus privačius gavėjus informuosime vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai informuosime verslo įmonių Gavėjus. Informuokite savo klientus apie bekontaktį pristatymą pateikdami informaciją Jūsų internetinėje svetainėje ir papildomai informuodami klientus el. paštu, SMS žinute ar kitais būdais.

  1.  Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Teisinė informacija. Siuntos gavėjo nuotrauka (atvaizdas) bus tvarkomi siuntų pristatymo ir pretenzijų bei skundų nagrinėjimo tikslais. Informacija saugoma 7 mėnesius nuo užfiksavimo. Nuotraukos, užfiksuotos kurjerio skeneriu, automatiškai pateks į atskirą saugų serverį, todėl kurjeris negalės ir neturės techninės galimybės nuotraukų ir informacijos kopijuoti ar persiųsti tretiesiems asmenims. Siuntos gavėjas turi teisę nesutikti su atvaizdo tvarkymu ir pasirinkti siuntos pristatymą į DPD Pickup paštomatą.

DPD paštomatų užsakymo atsiėmimo tvarka:

  • Kai siuntą įdedama į paštomatą, Gavėjas gauna SMS žinutę su durelių PIN kodu ir data bei tikslia valanda iki kada bus saugoma siunta
  • Jei Gavėjas siuntos neatsiima, po 24 val. jis gauna pakartotinį SMS, t. y. priminimą apie siuntą esančią paštomate ir datą, iki kada siunta bus saugoma.
  • Neatsiėmus siuntos per 7 dienas ji išimama iš paštomato ir grąžinama siuntėjui.

SVARBU. Gavus pranešimą apie pristatytą siuntą paštomate, prašome ją atsiimti kuo skubiau ir taip atlaisvinti paštomato skyrelį kitai siuntai. Rūpinkimės vieni kitais.

 

  • Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar atsiėmimo taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.