Kodas: 477016810099
PAPRASTIEJI ILGAVAISIAI AGURKAI BABY H
Cucumis sativus L.
Patikrinta bandymų laukuose

1,99 € 1,19 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja
Persodinimas
Derlius

Labai ankstyvas derlingas, ,,mini salotinio‘‘ tipo savidulkis hibridas. Auginamas vazonuose - atviruose balkonuose, polietileniniuose šiltnamiuose. Vaisiai žali, lygūs 15-17 cm ilgio, 290-320 gramų svorio, nekartūs, labai skanūs, geros konsistencijos. Vasiai gali būti skinami ir 10 cm ilgio. Hibridas atsparus virusinėms ir grybelinėms ligoms - agurkų mozaikai (CMV), rudajai miltligei, rauplėms (Ccu) – atsparumas leis nenaudojant cheminių priemonių ir laikantis agrotechninių reikalavimų užsiauginti kokybišką derlių.
Optimali sėklų dygimo temperatūra – +27–28 °C. Sėklos po 1–2 sėjamos į puodelius; į nuolatinę augimo vietą sodinamas tvirčiausias daigas. Agurkų daigai užauga per 25–30 dienų. Auginant daigus vasario mėnesį būtinas papildomas apšvietimas.
Į 1 m² sodinami 1–2 augalai.
10 sėklų užteks 5–8 m2 plotui – prognozuojamas derlius, esant palankioms augimo sąlygoms, – 45–60 kilogramų.

Sėjos laikas, gylisII-IV
PersodinimasIII-IV
Atstumai90 x 40 cm
DerliusIV-VII
AkcijaTaip
Prekinis ženklasLucia Elite
Patikrinta bandymų laukuose