Kodas: 477016810099

PAPRASTIEJI ILGAVAISIAI AGURKAI BABY H

Cucumis sativus L.

Sėjos laikas į šiltnamį


II-IV

Atstumai, cm


90x40 cm

Persodinimas


III-IV

Derlius


IV-VII

Sėklų skaičius pakelyje


10

2,25 €

Būklė: Nėra sandėlyje

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja
Persodinimas
Derlius

Labai ankstyvas derlingas, ,,mini salotinio‘‘ tipo savidulkis hibridas. Auginamas vazonuose - atviruose balkonuose, polietileniniuose šiltnamiuose. Vaisiai žali, lygūs 15-17 cm ilgio, 290-320 gramų svorio, nekartūs, labai skanūs, geros konsistencijos. Vasiai gali būti skinami ir 10 cm ilgio. Hibridas atsparus virusinėms ir grybelinėms ligoms - agurkų mozaikai (CMV), rudajai miltligei, rauplėms (Ccu) – atsparumas leis nenaudojant cheminių priemonių ir laikantis agrotechninių reikalavimų užsiauginti kokybišką derlių.
Optimali sėklų dygimo temperatūra – +27–28 °C. Sėklos po 1–2 sėjamos į puodelius; į nuolatinę augimo vietą sodinamas tvirčiausias daigas. Agurkų daigai užauga per 25–30 dienų. Auginant daigus vasario mėnesį būtinas papildomas apšvietimas.
Į 1 m² sodinami 1–2 augalai.
10 sėklų užteks 5–8 m2 plotui – prognozuojamas derlius, esant palankioms augimo sąlygoms, – 45–60 kilogramų.

Charakteristikos
PersodinimasIII-IV
Atstumai, cm90x40 cm
DerliusIV-VII
Sėjos laikas į šiltnamįII-IV
Prekinis ženklasLUCIA ELITE
Sėklų skaičius pakelyje10
Bandymų laukaiPatikrinta bandymų laukuose

Geriausia pirkti viską kartu!

SANPAULIJŲ GRUNTAS 4 L
+ +
Komplekto kaina
5,34 €
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.