Kodas: 477016810824

CUKINIJOS PALADIN H

Cucurbita pepo L.

Svoris


2 g

Sėjos laikas į šiltnamį


IV

Sėjos laikas į dirvą


V-VI

Atstumai, cm


70x80 cm

Persodinimas


VI

Derlius


VII-VIII

2,55 €

Būklė: Nėra sandėlyje

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Sėja lauke
Derlius

Ankstyva, derlinga, ligoms atspari hibridinė veislė, tinkama auginti vazonuose. Cukinijos dekoratyviais lapais ir vaisiais puikiai derės ir balkonuose, ir daržo lysvėje. Norint valgyti šviežias cukinijas, vaisiai skinami kas 2–4 dienas, o norint konservuoti – kas 6 dienas. Nesubrendę 10–15 cm ilgio vaisiai yra vertingesni už subrendusius. Cukinijos kaupia mažai nitratų ir neakumuliuoja sunkiųjų metalų.
Cukinijos nėra lepios, gerai auga drėgnoje, greitai įšylančioje, nesukietėjusio paviršiaus, humusingoje, vandeniui ir orui laidžioje dirvoje, kurioje gausu mineralinių medžiagų.
Norint sulaukti ankstyvo derliaus, sėklos turi būti sėjamos į puodelius, po šalnų daigai sodinami lauke. Daigai užauga per 20–25 dienas. Tiesiai į dirvą sėklos sėjamos, kai dirva 10 cm gylyje įšyla iki +12 °C.
2 g – apie 12–16 sėklų.
2 g užteks 10 m² plotui – derlių lemia sodinimo tankumas, prognozuojamas derlius – 60–80 kg.

Charakteristikos
Svoris2 g
PersodinimasVI
Atstumai, cm70x80 cm
DerliusVII-VIII
Sėjos laikas į dirvąV-VI
Sėjos laikas į šiltnamįIV
Prekinis ženklasLUCIA ELITE

Geriausia pirkti viską kartu!

DARŽOVIŲ IR BULVIŲ TRĄŠOS 4KG
+ +
Komplekto kaina
10,87 €
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.