Kodas: 477016812388
VALGOMOSIOS MORKOS KAROTAN
Daucus carota L.

1,65 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

20 x 5 cm VII-X

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja lauke
Derlius

Vėlyva, labai derlinga Flakee tipo veislė. Derlius imamas vasaros pabaigoje ir rudenį. Šakniavaisiai stambūs, ilgi, stori, sodrios ryškiai oranžinės spalvos, neskilinėja. Morkos labai skanios, saldžios ir sultingos, sukaupiančios daug karotino, sausųjų medžiagų ir cukrų.
Konservuotos morkos nepraranda ryškiai oranžinės spalvos. Iš šių morkų išspaustos sultys ir pagamintos salotos yra vienos skaniausių.
Veislė ištveria sausas ir karštas vasaras, gerai dera ir mažiau tręšiant – tinka ekologiškai ūkininkaujant. Derlius imamas praėjus 140–150 dienoms po sėjos. Sėklos sėjamos anksti pavasarį ar vėlyvą rudenį, dygsta ilgai. Geriausiai auga sukultūrintoje, humusingoje, nepermirkusioje lengvo priemolio arba priesmėlio dirvoje.
1,5 g – apie 1200-1500 sėklų.
1,5 gramo pakaks 3 m2 plotui - derlių lemia sėjimo tankumas, prognozuojamas derlius, esant palankioms augimo sąlygoms, 10 – 20 kg.

Atstumai20 x 5 cm
DerliusVII-X
Auginimo vietaLauke
Prekinis ženklasLucia Elite