Kodas: 477016812563
VIENAMETĖS PAPRIKOS SAKURA
Capsicum annuum L.
Patikrinta bandymų laukuose

2,45 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

VII–IX

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Derlius

Vidutiniškai ankstyva veislė, tinkama auginti vazonuose ir atvirame grunte. Esant palankioms augimo sąlygoms, gerai dera lauke ir po priedangomis. Vaisiai sveria apie 80 g, ryškūs, sultingi, skanūs, vartojami švieži, tinka konservuoti. Vienas augalas užaugina apie 16 vaisių.
Sėklos sėjamos durpių substrato puodeliuose, po 1–2 sėklas 0,5–1,5 cm gylyje. Puodelius rekomenduojama uždengti plėvele. Tinkamiausia temperatūra dygti – +22–25 °C, svarbu, kad sėkloms dygstant būtų išvengta temperatūros ir drėgmės svyravimo. Daigai užauga per 60–80 dienų, atsižvelgiant į augimo sąlygas.
Vienoje paprikoje yra vitamino C paros dozė. Karoteno paprikose yra beveik tiek pat, kiek morkose. Be to, šios daržovės turi dar vieną svarbią ypatybę: vitaminai išlieka net verdant ar konservuojant.
0,2 g – apie 25–32 sėklas.
0,2 g užteks 4 m² plotui arba 20 vazonų (sodinant po 1 augalą į vazoną) – derlių lemia sėjimo tankumas, prognozuojamas derlius palankiomis augimo sąlygomis – 8–14 kg.

DerliusVII–IX
Prekinis ženklasLucia Elite
Patikrinta bandymų laukuose