Kodas: 477016813193
POMIDORAI VALGOMIEJI CHOCOLATE CHERRY & RED ALERT
Solanum lycopersicum L.
15 sėklų

2,15 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Persodinimas
Derlius

Ankstyvos veislės, vertinamos dėl labai saldžių, skanių, originalių šokolado ir raudonos spalvų vaisių. Abi veislės gali būti auginamos pastatomuose vazonuose, jos puikia dera tarpusavyje – aukštaūgė ‛Chocolate cherry’ ir žemaūgė krūmo formos ‛Red Alert’. Vaisiai – kokteilinio tipo, maži, apvalūs 15–20 g svorio, plona odele. Sėklos sėjamos kovo mėnesį. Kad sėklos sudygtų greičiau ir vienodžiau, pasėlis pridengiamas stiklu ar plėvele. Substrato, kuriame sėjate sėklas, temperatūra turi būti ne žemesnė nei +21–26 °C, patalpos temperatūra turėtų būti ne žemesnė kaip +23 °C.
Išauginę 2–4 tikruosius lapus, daigai persodinami po vieną. Į vazoną galima sodinti po vieną daigą arba 2 daigus – svarbu, kad vazonas nebūtų mažesnis nei 15 litrų talpos.
Vazonai į neįstiklintus balkonus ar lauko terasas išnešami tada, kai nebegresia šalnų pavojus.
Valgant pomidorus ar jų gaminius, sumažėja pavojus susirgti įvairiomis ligomis.
15 sėklų pakaks 10 vazonų – prognozuojamas derlius, esant palankioms augimo sąlygoms, – 10–18 kg.        

Svoris15 sėklų
PersodinimasV-VI
Atstumai60 x 40 cm
Prekinis ženklasLucia Elite