Kodas: 477016813175

POMIDORAI VALGOMIEJI NOIRE DE CRIMÉE

Solanum lycopersicum L.

Svoris


0.1 g

Sėjos laikas į šiltnamį


III-IV

Atstumai, cm


60x40 cm

Persodinimas


V-VI

Derlius


VI-VIII

2,25 €

Būklė: Nėra sandėlyje

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Persodinimas
Derlius

Ankstyva, užauginanti 150-170 gramų sveriančius vaisius, aukštaūgė (indeterminantinė) veislė. Veislė vertinama dėl labai skanių, neįprastos spalvos vaisių. Tamsiuose vaisiuose likopeno gerokai daugiau nei raudonuose.
Sėklos sėjamos kovo mėnesį. Kad sėklos sudygtų greičiau ir vienodžiau, pasėlis pridengiamas stiklu ar plėvele. Substrato, kuriame sėjate sėklas, temperatūra turi būti ne žemesnė nei + 21–26 °C, patalpos temperatūra turėtų būti ne žemesnė kaip +23 °C.
Išauginę 2–4 tikruosius lapus, daigai persodinami po vieną. Daigai į šiltnamį sodinami, kai nebegresia šalnų pavojus. Pomidorai nėra reiklūs dirvai, tačiau geriausiai auga priemolyje.
Valgant pomidorus ar jų gaminius sumažėja pavojus susirgti vėžiu ir širdies ligomis.
0,1 gramo – apie 20-30 sėklų.
0,1 gramo pakaks 6-8 m2 plotui – prognozuojamas derlius esant palankioms augimo sąlygoms iki 35 - 50 kg.

Charakteristikos
AukštisAukštaūgis
Svoris0.1 g
PersodinimasV-VI
Atstumai, cm60x40 cm
DerliusVI-VIII
Sėjos laikas į šiltnamįIII-IV
Prekinis ženklasLUCIA ELITE
Bandymų laukaiPatikrinta bandymų laukuose

Geriausia pirkti viską kartu!

DURPINĖ TABLETĖ 41 MM
+ +
Komplekto kaina
6,90 €
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.