Kodas: 477016813682
VALGOMIEJI RIDIKĖLIAI ROSSO GIGANTE SARDO
Raphanus sativus L.
5g
Patikrinta bandymų laukuose

1,75 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

15 x 3 cm

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Sėja lauke
Derlius

Vidutinio ankstyvumo veislė pavasario ir rudens derliui. Užaugina didelius šakniavaisius, kurie ilgai neperauga. Vertinama profesionalių daržovių augintojų ir mėgėjų dėl kokybiško derliaus, skanių šakniavaisių. Derlius imamas praėjus 35–45 dienoms po sudygimo. Šakniavaisiai apvalūs, 4,5–5,5 cm skersmens, raudoni, minkštimas baltas, sultingas, švelnaus skonio. Tinka auginti plėvele dengtuose šiltnamiuose, po priedangomis ir atviroje vietoje. Rudens derliui ridikėliai sėjami antroje rugpjūčio pusėje.
Geriausiai auga lengvoje ir vidutiniškai sunkioje, purioje, humusingoje, nepiktžolėtoje ir nerūgščioje (pH 6–7) dirvoje. Norint užauginti didelius ridikėlius, rekomenduojama sėti retai. Jei pasėlis tankus, būtina retinti.
Šias daržoves itin vertina dietologai, nes jos daro teigiamą įtaką virškinamųjų organų sekrecijai, kaupia baktericidines medžiagas, stabdančias daugybę mikroorganizmų sukeliamų ligų.
5,0 g – apie 350–590 sėklų.
5,0 g pakaks 2 m² plotui – prognozuojamas derlius, esant palankioms augimo sąlygoms, – 2,5–3,0 kg.

Svoris5g
Atstumai15 x 3 cm
Vaisiaus spalvaRaudona
Prekinis ženklasLucia Elite
Patikrinta bandymų laukuose