Kodas: 477016814178

SĖJAMOSIOS SALOTOS GAUGIN

Lactuca sativa L.

2,45 €

Būklė: Yra sandėlyje

V-IX

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Sėja lauke
Derlius

Vidutiniškai ankstyva, labai dekoratyvi ir išsiskirianti puikiu skoniu „Salanova“ tipo salotų veislė. Vertinama dėl dekoratyvumo, greito paruošimo – salotas lengva plauti, jos puikia tinka vartoti nepjaustytos. Lapeliai tik atskiriami nuo koto ir nepjaustyti naudojami salotoms.
Auginama pavasario, vasaros ir rudens derliui, šiltnamiuose auginama visus metus. Sėjant tiesiai į dirvą, rekomenduojama pasėlį išretinti, tada užaugs didesnė lapų skrotelė, bus didesnis derlius. Tinka auginti vazonuose, sodinant po vieną daigą. Derlius imamas praėjus 33–45 dienoms. Salotos labai reiklios dirvai ir šviesai, joms reikia daug drėgmės, tačiau esant drėgmės pertekliui pradeda plisti grybinės ligos, pūva apatiniai lapai arba gūželės. Laistyti rekomenduojama pirmoje dienos pusėje. Salotų negalima pertręšti, ypač mineralinėmis trąšomis.
15 sėklų užteks 1,2–2 m² plotui šiltnamyje, arba 10-13 vazonų.
Prognozuojamas derlius palankiomis augimo sąlygomis – 1,5-2 kg.

DerliusV-IX
Vaisiaus spalvaRausva
Prekinis ženklasLucia Elite
Sėklų skaičius pokelyje, vnt15