-30%
SĖJAMOSIOS SALOTOS HERCULES
Kodas: 477016814181
SĖJAMOSIOS SALOTOS HERCULES
Lactuca sativa L.
3 gr

1,55 € 1,09 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

V-IX

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Sėja lauke
Derlius

Vidutiniškai ankstyva, derlinga lapinių salotų veislė, pasodinta daigais ši veislė užaugina kompaktišką lapų skrotelę. Ši veislė ypač vertinama profesionalių augintojų dėl to, kad ilgai nevysta ir nepraranda maistinių savybių. Auginama pavasario, vasaros ir rudens derliui, vertinama dėl kokybiško derliaus. Lapeliai ryškūs, garbanoti, švelnaus skonio. Šios salotos vienos populiariausių, vertinamos tiek profesionalių daržovių augintojų, tiek mėgėjų. Vidutinė vieno augalo masė 300–450 g. Ankstyvą pavasarį auginamos šiltnamiuose, vasaros ir rudens derliui – lauke. 

Norint sulaukti ankstyvesnio derliaus, rekomenduojama užsiauginti salotų daigų. Sėjant tiesiai į dirvą, rekomenduojama pasėlį išretinti, tada užaugs didesnė lapų skrotelė, bus didesnis derlius. Derlius imamas praėjus 33–45 dienoms. Teigiama, kad salotose yra junginių, stabdančių piktybinių ląstelių dauginimąsi.
3,0 g – apie 2400–3300 sėklų.
3,0 g pakaks 6 m² plotui – prognozuojamas derlius, esant palankioms augimo sąlygoms, – 10–14 kg.

Svoris3 gr
DerliusV-IX
AkcijaTaip
Vaisiaus spalvaŽalia
Prekinis ženklasLucia Elite