Kodas: 477016814909

ŽIRNIAI RAUKŠLĖTIEJI EARLY ONWARD

Svoris


20 g

Sėklų skaičius 1 grame


Apie 3-6 sėklas

Tarp perkamiausių


Taip

0,79 €

Būklė: Nėra sandėlyje

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Augalai užgauga apie 60–65 cm aukščio. Nuo sudygimo iki vartojimo praeina 50–70 dienų. Ankštys tamsiai žalios, tiesios, stambios. Žirneliai žali, dideli. Tinka virti, troškinti, konservuoti, šaldyti. Geriausiai auga vidutiniškai sunkioje, laidžioje orui ir vandeniui dirvoje. Į tą pačią vietą rekomenduojama sėti žirnius tik po 4 – 5 metų.

Charakteristikos
Kainos grupėB
Svoris20 g
Sėklų skaičius 1 grameApie 3-6 sėklas
Tarp perkamiausiųTaip
Prekinis ženklasŽALIA STOTELĖ

Geriausia pirkti viską kartu!

MEDVILNINĖS PIRŠTINĖS 38611-05 D9
+
MEDVILNINĖS PIRŠTINĖS 38611-05 D9 5,49 €
Komplekto kaina
12,48 €
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.