MIŠINYS WINE COOLER TIESIARAGĖS NAŠLAITĖS + PAJŪRINĖS LOBULIARIJOS

Kodas: 477016824292
MIŠINYS WINE COOLER TIESIARAGĖS NAŠLAITĖS + PAJŪRINĖS LOBULIARIJOS
Petunia hybrida grandiflora
Lucia Elite

2,45 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

III-IV 60 x 60 cm VI-IX Taip Taip
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja daigams
Žydi

Auginamos kaip vienmetės gėlės. Šis mišinys tinka auginti vazonuose, loveliuose, gėlynuose. Našlaitės ir lobuliarijos puikiai dera tarpusavyje, sukurdamos melsvos ir baltos spalvos gėlių kompoziciją. Baltai žydinčios lobuliarijos skleidžia malonų kvapą, o melsvos spalvos našlaitės suteikia mišiniui žaismingumo. Esant palankioms augimo sąlygoms, auga greitai, auginimui parenkama nuo vėjo apsaugota gėlyno vieta, vandeniui ir orui laidi dirva. Mišinys žydi visą vasarą, našlaitėms ir lobuliarijoms nebaisios ir trumpalaikės šalnos.
Sėklos granulėje – vieną granulę sudaro našlaičių ir lobuliarijų sėklos. Sėklas lengva pasėti, sėklos granulėse sudygsta greičiau ir vienodžiau. Granulės nereikia smulkinti, iš pakuotės išimta granulė į dirvą dedama 1 cm gylyje, svarbu, kad pasėtoms sėkloms netrūktų drėgmės.
5 granulių užteks 5–6 m² gėlynui arba 5 vazonams apsodinti.  

Sėja šiltnamyjeIII-IV
Atstumai60 x 60 cm
Žydi, aukštisVI-IX
Saulėta vietaTaip
VienmetisTaip