Kodas: 477016828114

MIŠINYS GĖLIŲ NUO ŠLIUŽŲ

Atstumai, cm


10x10 cm

Derlius


V-IX

1,65 €

Būklė: Nėra sandėlyje

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja daigams
Derlius

Vienmečių, lengvai auginamų, spalvingų gėlių mišinys – apsaugai nuo šliužų, sraigių. Mišinio sudėtyje esančios gėlių rūšys atbaido šliužus, sraiges, todėl mišinį rekomenduojama auginti ten, kur auga daržovės, kurias mėgsta šie žaladariai. Taigi šis mišinys gali būti auginamas ne tik gėlynuose, bet ir darže, kur auga salotos, kopūstai, špinatai.
Mišinys žydi baltos, gelsvai oranžinės, mėlynos spalvos žiedais. Mišinio sudėtyje esančių rūšių gėlės puikiai dera ir suformuoja vientisą gėlių kilimą.
Sėklų juostos su trąšomis pranašumai: lengva pasėti, sėklos sudygsta lygiau ir vienodžiau, pasėlis būna tvarkingas. Trąšos, esančios sėklų juostoje, lemia geresnę daigų kokybę. Prieš klojant sėklų juostas, dirvą rekomenduojama gausiai palaistyti. Paklotą sėklų juostą užberti dirvožemiu ir dar kartą palaistyti. Esant pakankamai drėgmės, sėklos sudygsta vienodžiau ir greičiau. Galima sėti ir spalio mėnesį tiesiai į dirvą, tuomet gėlės pražys anksčiau, nei sėtos pavasarį.
Iš 4 m ilgio juostos galima tikėtis apie 230 kokybiškų gėlių daigų.
Sudėtyje: PAPRASTOSIOS KOSMĖJOS (Cosmos bipinnatus), DIDIEJI ŽIOVEINIAI (Anthirrhinum majus L.), RUGIAGĖLĖS (Centaurea cyanus), PUIKIOSIOS GVAIZDŪNĖS (Zinnia elegans).

Charakteristikos
Atstumai, cm10x10 cm
DerliusV-IX
Prekinis ženklasLUCIA ELITE

Geriausia pirkti viską kartu!

SUBSTRAL ORCHIDĖJŲ TRĄŠOS
+ +
Komplekto kaina
7,37 €
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.