Kodas: 477016823411
PAJŪRINĖS LOBULIARIJOS PALETTA
Lobularia maritima (L.) Desv.

1,55 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

IV-V, IX 10 x 10 cm 10 cm V-IX Taip

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja
Žydi

Vienmetės, lengvai auginamos, kiliminės, 12 cm aukščio gėlės. Žiedeliai smulkūs, maloniai kvepia. Auginamos želdynuose, gėlynuose, kapinėse, balkonuose, medingos. Lobuliarijos atsparios šalnoms, gerai auga ir žydi saulėtoje ir pusiau pavėsingoje vietoje, nerūgščioje priemolio dirvoje. Vėlų rudenį pasėtos sėklos sudygsta kitų metų pavasarį.
Sėklų juostos su trąšomis pranašumai: lengva pasėti, sėklos sudygsta lygiau ir vienodžiau, pasėlis būna tvarkingas. Trąšos, esančios sėklų juostoje, lemia geresnę daigų kokybę. Prieš klojant sėklų juostas, dirvą rekomenduojama gausiai palaistyti. Paklotą sėklų juostą užberti dirvožemiu ir dar kartą palaistyti. Esant pakankamai drėgmės, sėklos sudygsta vienodžiau ir greičiau. Galima sėti ir spalio mėnesį tiesiai į dirvą, pavasarį tereikės daigus persodinti į norimą vietą.
Iš 4 m ilgio juostos galima tikėtis apie 100–120 kokybiškų gėlių daigų.

Sėklos juostojeTaip
Aukštis10 cm
Sėjos laikas, gylisIV-V, IX
Atstumai10 x 10 cm
Žydi, aukštisV-IX
VienmetisTaip
SpalvaĮvairios (mišinys)
Prekinis ženklasLucia Elite