Kodas: 4770168248489

PETUNIJОS-SURFINIJОS EASY WAVE H RED

Petunia hybrida

Sėjos laikas į šiltnamį


III-IV

Atstumai, cm


60x60 cm

Derlius


VI-IX

Sėklų skaičius pakelyje


6

MėnuoSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėjos laikas į šiltnamį
Derlius
Žydėjimo laikas

Vienmetės, svyrančios ir gausiai žydinčios gėlės. Ši hibridinė veislė vertinama, nes yra ankstyva, ją nesudėtinga auginti, yra atspari ligoms. Žiedai 6–7 cm skersmens, žydi gausiau nei kitos rūšys, stiebas 75–100 cm ilgio. Tinka auginti gėlynuose, balkonuose, pakabinamuose vazonuose. Sodinant į gėlynus, reikėtų nepamiršti, kad augalas augdamas užima 1 m2 plotą.
Sėklos dražuotos (jas lengva pasėti) – apveltos rišliu organinių ir mineralinių trąšų mišiniu. Daiginant sėklų substratu nereikia užberti, o tik lengvai įspausti į dirvos paviršių. Kad sudygtų, dirvos paviršius turi būti nuolat drėgnas. Sėklos daiginamos, esant +22–24 °C temperatūrai, laistoma, purškiant silpna srove, sudygsta per 14–16 dienų. Sudygę daigeliai pikuojami – pirmą kartą 2 cm atstumu vienas nuo kito, antrą – 5 cm atstumu.
6 dražuotų sėklų pakaks 4 m2 gėlynui arba 4–5 pakabinamiems vazonams apsodinti.

Charakteristikos
Sėjos laikas į šiltnamįIII-IV
DerliusVI-IX
Atstumai, cm60x60 cm
Prekinis ženklasLUCIA ELITE
Sėklų skaičius pakelyje6
Žydėjimo laikas, aukštisVI-IX

Geriausia pirkti viską kartu!

ŠILAUOGIŲ IR HORTENZIJŲ GRUNTAS 50 L
+ +
Komplekto kaina
11,73 € / vnt.
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.