Žilės

Filtruoti

Kaina
0 2

Žilės - dvimetės gėlės. Žilės sėjamos kovą - balandį, o žydi nuo birželio iki lapkričio. Dirvai nėra reiklios, tačiau svarbu, kad ji būtų laidi orui ir vandeniui. Sėklos turi būti sėjamos paviršiuje 18-24 laipsnių šilumos temperatūroje. Kadangi joms sudygti reikalinga šviesa, pasėlių neuždenkite. Dygimas užtrunka 10-14 dienų. Kai žilės išleidžia pirmuosius tikruosius lapus, jas galima persodinti į vazonus. Į lauką žilės persodinamos gegužės mėnesį. Prieš persodinant į lauką reikia 10-15 dienų pratinti prie kitų sąlygų. Suaugusios žilės labai atsparios karščiui, sausroms, jūriniam klimatui. Tačiau, esant ilgalaikėms sausroms, jas reikėtų reguliariai laistyti. Daugiau laistyti reikia tik pasėjus - visą laiką palaikyti drėgną dirvą, kad išsivystytų šaknys. Genėti šių augalų nereikia. Žilės auginamos želdynuose, vazonuose, balkonų loveliuose, alpinariumuose, gėlynuose užpildo tarpus. Puikia dera su ryškiaspalvėmis gėlėmis.

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • ŽILĖS PILKŠVALAPĖS SILVERDUST
  Kodas: 477016827704 GTG Seklos
  Senecio cineraria L.

  Dvimetės vienos iš populiariausių foninių gėlių. Dekoratyvios, savo pilkais lapais puikiai dera su ryškiaspalvėmis gėlėmis. Tinka želdynuose, auginamos vazonuose, balkonų loveliuose, užpildant tarpus gėlynuose, alpinariumuose. Nereiklios dirvai. Sėklos sėjamos anksti, daigai pikuojami po vieną į vazonėlius. Dekoratyvios išlieka net po pirmųjų šalnų.

  1,15 €
 • ŽILĖS PILKŠVALAPĖS SILVERDUST
  Kodas: 477016827701
  Senecio cineraria DC

  Dvimetės 25–30 cm aukščio gėlės, vienos iš populiariausių foninių augalų. Dekoratyvios, savo pilkais lapais puikiai dera su ryškiaspalvėmis gėlėmis. Tinka želdynuose, auginamos vazonuose, balkonų loveliuose, užpildant tarpus gėlynuose, alpinariumuose. Nereiklios dirvai. Sėklos sėjamos anksti, daigai pikuojami po vieną į vazonėlius. Į lauką sodinamos nuo...

  0,69 €
Rodoma 1 - 2 iš 2 elementų