Kodas: 477016832300
DYGLIUOTIEJI OŽERŠKIAI GOJI
Lycium barbarum L.
Lucia Elite

2,45 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

III-IV V-VII 30 x 30 cm 150 cm IX Taip

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Sėja lauke
Derlius

Dygliuotasis ožerškis – „raudonasis briliantas“, laikomas vienu vertingiausių vaistinių augalų pasaulyje, dar vadinamas „laimės uogomis“, „ilgaamžiškumo vaisiais“. Augalas vertinamas dėl uogų, kuriose gausu antioksidantų, vitaminų, makro- ir mikroelementų. Dygliuotųjų ožerškių uogose yra net dukart daugiau antioksidantų nei žaliojoje arbatoje, o geležies – net 15 kartų daugiau nei špinatuose. Maistui vartojamos džiovintos rūgštoko skonio uogos – jomis gardinami kokteiliai, salotos, sausi pusryčiai.

Augalas daugiametis, dekoratyvus, užauga iki 1,5 metro. Vazone auginamą augalą rekomenduojama karpyti ir suteikti jam pageidaujamą formą bei aukštį. Vazonuose auginami augalai žiemą perkeliami į patalpas, kuriose temperatūra – nuo –1 iki +2 °C. Gerai auga vidutinio derlingumo lengvose priesmėlio ar priemolio dirvose. Ištveria sausras, nemėgsta šaknų užmirkimo.
10 sėklų užteks 7 augalams išauginti.

Aukštis150 cm
Sėja šiltnamyjeIII-IV
Sėja į lauką, gylisV-VII
Atstumai30 x 30 cm
DerliusIX
DaugiametisTaip