-40%
STEVIJA MEDAUS ŽOLĖ
Kodas: 477016833601
STEVIJA MEDAUS ŽOLĖ
Stevia rebaudiana

2,35 € 1,41 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

20 x 20 cm VIII-IX Taip

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja šiltnamyje
Sėja lauke
Derlius

Daugiamečiai, 10–16 kartų saldesni už cukrų, 60–80 cm aukščio augalai. Augalo lapelius galima dėti į arbatą, kavą, kompotą, kepinius – į viską, kas saldinama. Augalas beveik neturi kalorijų ir yra nepavojingas diabetikams. Auginamas kambariuose, vasarą – balkonuose; lauke augalas nežiemoja. Auginant stevijas ant palangės vėlų rudenį ir žiemą būtina įrengti papildomą apšvietimą, sudaryti palankias augimo sąlygas.
Sėklos smulkios, dygsta sunkiai ir ilgai. Labai svarbu sudaryti optimalias dygimo sąlygas. Norint, kad sėklos sudygtų, svarbu neperlaistyti ir neperdžiovinti pasėlio. Sėklos smulkios, pasėtos žeme neužberiamos. Iš 10 sėklų pavyks užauginti 4–5 augalus. Auginant rekomenduojama saikingai naudoti azotines trąšas, kurios „mažina“ lapų saldumą.
10 sėklų užteks 4–5 vazonams po 1 augalą apsodinti.

Atstumai20 x 20 cm
DerliusVIII-IX
DaugiametisTaip
AkcijaTaip
Prekinis ženklasLucia Elite