-1,50 €
VEJINIŲ ŽOLIŲ MIŠINYS UNIVERSAL 0.9 KG
Kodas: 477016851862
VEJINIŲ ŽOLIŲ MIŠINYS UNIVERSAL 0.9 KG
0.9 kg

5,99 € 4,49 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Universalios paskirties mišinys atviroms vietoms apželdinti. Išsiskiria dekoratyvumu ir paprasta priežiūra. Veja puikiai auga ir saulėtose vietose, ir pavėsyje.
Veją galima sėti nuo ankstyvo pavasario iki rudens, o kartais sėjama spalį–lapkritį prieš pat šalnas – tuomet pasėtos sėklos sudygsta kitų metų pavasarį. Tolygios ir tankios vejos galima tikėtis tik tuomet, kai pasėtoms sėkloms 14–18 dienų po sėjos netrūksta drėgmės. Esant nepakankamam drėgmės kiekiui, sėklos gali nedygti net keletą mėnesių, o sudygs tik tada, kai dirva bus drėgna.
Tinkamai įrengta ir prižiūrima veja išlieka dekoratyvi ilgą laiką. Kai naujai įrengta veja suformuoja žolyną, prasideda jos ilgalaikė priežiūra. Veja reguliariai tręšiama, pjaunama, laistoma.
Mišinio sudėtis :
60% daugiametės svidrės Lolium perenne L.
35% raudonieji eraičinai Festuca rubra L.
5% Pievinės miglės Poa pratensis L.

Svoris0.9 kg
Universalioms vejomsTaip
Sodų, parkų vejomsTaip
Specialios paskirties vejomsTaip
PaskirtisUniversali
AkcijaTaip
Prekės ženklasAGRONOM
GamintojasSėklos
Išfasavimas0.9 KG