Kodas: 477131538963

MAGNET LIPNI MAISTINIŲ KANDŽIŲ GAUDYKLĖ

1,30 €

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas paštomate

Gaudyklė skirta gaudyti 4 maistinių kandžių rūšims: pietiniams (aruodiniams), malūniniams, kakaviniams ir tabakiniams ugniukams. Monitoringo priemonė.
Veiksminga prieš keturias maistinių kandžių rūšis, dažniausiai pasitaikančias Jūsų namuose:

pietinį (aruodinį) ugniuką (Plodia interpunctella),
malūninį ugniuką (Ephestia kuehniella),
kakavinį ugniuką (Ephestia cautella),
tabakinį ugniuką (Ephestia elutella).
Gaudyklė stipriai traukia drugius. Jie nutūpę ant paviršiaus prilimpa ir žūva, todėl neišsirita maisto atsargas niokojantys vikšrai.

Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.
NAUDOJIMAS
Nuplėškite apsauginį lapelį ir padėkite gaudyklę ten, kur labiausiai tikėtinas maistinių kandžių atsiradimas. Magnet 4U išdėstykite pastebėję pirmuosius skraidančius drugius Jūsų virtuvėje, sandėlyje ar kitose patalpose, kur laikote sausus maisto produktus. Siekiant didžiausio veiksmingumo, rekomenduojama jas keisti kas 2 mėnesius. Gaudyklė keičiama dažniau, jei labai užsiteršia sugautais drugiais ar dulkėmis.

Charakteristikos
Prekinis ženklasMKDS

Geriausia pirkti viską kartu!

MAGNET LIPNI MAISTINIŲ KANDŽIŲ GAUDYKLĖ
+
MAGNET LIPNI MAISTINIŲ KANDŽIŲ GAUDYKLĖ 1,30 €
Komplekto kaina
1,72 €
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.