Filtruoti

Kaina
5 13
Prekinis ženklas
more... less

Augalų drėkintuvai

Augalų drėkintuvai - laistymo prekės, suteikiančios galimybę palaikyti reikiamą drėgmę žemėse ilgesnį laiką. Plastikiniai augalų drėkintuvai yra įkišami į žemę vazone ir ant jų pritvirtinamas butelis vandens. Drėkintuvai ima vandenį iš butelio, ją tiekia į žemę ir taip nuolat palaiko reikiamą drėgmę. Augalų drėkintuvai yra pagaminti iš plastiko ir turi jų stabilumą palaikančią plokštelę. Drėkintuvai yra tinkami beveik bet kokiems augalams. Tokie drėkintuvai palaiko drėgmę vazone apie 2 savaites. Kur nors išvykus ilgesniam laikui, jums nereikės jaudintis, kad augalai apdžius ar nuvys - augalų drėkintuvai puikiai atlieka savo funkciją ir aprūpina augalus vandeniu. Augalų drėkintuvai gaminami be kenksmingų medžiagų, tad jums nereikės jaudintis dėl augalų sveikatos. Galite įsigyti drėkintuvų po vieną arba komplektą. Įsigykite augalų drėkintuvų Zaliastotele.lt.

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 •  
  AUGALŲ DRĖKINTUVAS 3VNT
  Kodas: 800477901848

  Plastikinis drėkintuvas augalams. Idealiai tinka augalams laistyti, jei išvykstate kažkur ilgesniam laikui. Tereikia įkišti drėkintuvą į žemę vazone ir užmauti plastikinį butelį su vandeniu. Drėkintuvas nuolat palaikys reikiamą drėgmės lygį vazone. Komplekte yra 3 drėkintuvai. Kilmės šalis: Italija.

  • Prekinis ženklas: GF
  Išparduota
 •  
  AUGALŲ DRĖKINTUVAS
  Kodas: 800477901849

  Plastikinis drėkintuvas augalams su stabilumą palaikančia plokštele. Idealiai tinka augalams laistyti, jei išvykstate kažkur ilgesniam laikui. Tereikia įkišti drėkintuvą į žemę vazone ir užmauti plastikinį butelį su vandeniu. Drėkintuvas nuolat palaikys reikiamą drėgmės lygį vazone. Kilmės šalis: Italija.

  • Prekinis ženklas: GF
  Išparduota
 •  
  AUGALŲ DRĖKINTUVAS 3VNT.
  Kodas: 800477902508

  Plastikinių augalų drėkintuvų komplektas. Paprastas ir patogus augalų laistymas, tereikia prie drėkintuvo pritvirtintinti 0,5-2L plastikinį butelį ir įkišti drėkintuvą į vazoną su augalu. Komplekte yra 3 vnt.  

  • Prekinis ženklas: GF
  Išparduota
Rodoma 1 - 3 iš 3 elementų