Kodas: 407850004300

BARSTYTUVAS UNIVERSALUS 300, 10 L

39,99 €

Būklė: Nėra sandėlyje

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Rekomenduojamas iki maždaug 300 m2 ploto vejoms. Iš aukštos kokybės plastiko pagamintu 45 cm pločio barstymo juostos ir 10 l talpos bendrovės GARDENA klasikiniu barstytuvu "300" galima barstyti tiksliai išmatuotą sėklų ar trąšų kiekį. Į barstytuvą galima pilti įvairaus dydžio medžiagas: trąšas, sėklas, kalkes, smėlį, pjuvenas arba druską. Kaip matote, barstytuvą galima naudoti ištisus metus. Barstomų trąšų kiekį galima reguliuoti pagal dozavimo lentelę, todėl visada barstysite tik tiek, kiek reikia. Dėl naujoviško ir itin elastingo barstomojo cilindro medžiaga tolygiai paskleidžiama. Praktiška ratų pavara sukonstruota taip, kad medžiaga būtų barstoma tik stumiant barstytuvą. Barstytuvą traukiant atbulą ar sukant, medžiaga nebarstoma. Ant barstomų medžiagų indo įtaisyta lengvai naudojama reguliatoriaus rankenėlė. Barstytuvas tolygiai rieda ant dviejų plastikinių, nerūdijančių ratų, kurie dėl į traktoriaus panašaus protektoriaus gerai sukimba su įvairiais paviršiais. "T" formos rankeną galima laikyti viena arba abiem rankomis. Barstytuvas atsparus skilimams ir gali būti lengvai plaunamas vandens srove. Praktiškas: galima laikyti pastatytą arba pakabintą.

Charakteristikos
SpalvaMėlyna
Prekinis ženklasGARDENA

Geriausia pirkti viską kartu!

DOBILAI BALTIEJI RIVENDEL 25KG
+ +
Komplekto kaina
335,28 €
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.