Kitos svogūninės gėlės

Kategorijos

Įvairios svogūninės gėlės vertinamos dėl įspūdingų žiedų, kurie džiugina ankstyvą pavasarį ar vasarą. Gėlės mėgstamos dėl žiedynų, pavyzdžiui, dekoratyvinis česnakas pražysta įspūdingo dydžio baltais arba violetiniais apvaliais žiedynais, kurie nuostabiai atrodo įvairiose sodybose. Taip pat sparaksis, pražystantis įvairiaspalviais, į lelijos žiedą panašiais žiedynais. Vis labiau populiarėjančios margutės, turinčios margus, nusvirusius žiedus, gali papuošti gėlynus, o stambesnes svogūnines gėles papildo mėlynųjų žydrių fonas. Daugiamečių svogūninių gėlių asortimentas gausus, todėl norint nepaklysti tarp jų gausybės, rekomenduojama planuoti gėlyną pagal žydėjimo laiką, augalų aukštį ir žiedų spalvas. Kad žiedai būtų nuostabaus grožio ir išaugtų sveiki svogūnėliai, rekomenduojama juos pamirkyti fungicido tirpale. Šios gėlės auga puriose lengvo priemolio ar priesmėlio dirvose. Žiedų gausa jus džiugins, jei dirvą patręšite mineralinėmis trąšomis, nuolat purensite ir reguliariai laistysite. Svogūninių gėlių ir fungicido, kad apsaugotumėte svogūnus nuo ligų, galite rasti „Zaliastotele.lt“. 

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • MISKANTAI KININIAI 72324
  Kodas: 500044872324

  Miskantai dekoratyvinės daugiametės žolės. Sodinami saulėtoje ar pusiau saulėtoje vietoje, lengvame priesmėlyje ar laidžiame priemolyje.  ŽIEMOJA DIRVOJE. 

  4,99 €
 • SNAPUČIAI HIMALAJINIAI JOHNSON'S BLUE 72234
  Kodas: 500044872234
  Geranium

  Himalajiniai snapučiai - daugiametės gėlės. Veislė mėlynais žiedais ir gražiais lapais.  Himalajinių snapučių žiedai bene didžiausi snapučių tarpe. Žydi birželio -rugsėjo mėn. ŽIEMOJA DIRVOJE. 

  3,99 €
Rodoma 1 - 2 iš 2 elementų