-1,05 €
HIDROPONIKOS RINKINYS AUGIMUI 100ML
Kodas: 477131538985
HIDROPONIKOS RINKINYS AUGIMUI 100ML
100ml

3,50 € 2,45 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Maitinamojo dviejų dalių tirpalo koncentratas vegetatyviniam augimui hidroponinėse sistemose. 

Dviejų dalių koncentruotas maitinamasis tirpalas, skirtas subalansuoto ir greito vegetatyvinio augalų augimo užtikrinimui. Tirpalo sudėtyje yra šeši augalams būtini makroelementai, bei būtiniausi mikroelementai. Dėl ypatingos tirpalo formulės, augalai aprūpinami optimaliu azoto, fosforo ir kalio kiekiu, taip užtikrinamas spartesnis šaknų vystymasis, taisyklingas tarpubamblių augimas ir tvirtesni stiebai. Labiausiai tinka augalams vegetatyvinio augimo metu, nuo sudygimo iki žiedų formavimo. Hydroponicus augimui  tinka tiek išleidžiamoms, tiek recirkuliuojančioms hidroponinio auginimo sistemoms.

 

Produktą pradėkite naudoti nuo sodinukų perkėlimo į sistemą. Į reikiamą kiekį vandens įpilkite atitinkamą normą tirpalo A ir gerai sumaišykite. Tada supilkite tirpalą B, gerai išmaišykite ir leiskite paruoštam mišiniui kelias valandas nusistovėti. Maitinamąjį tirpalą rekomenduojama papildyti kas 7–10 dienų. Iš išleidžiamų sistemų prieš kiekvieną papildymą maitinamuoju tirpalu rekomenduojama išleisti 25% tūrio senojo tirpalo. Po trijų maitinamojo tirpalo papildymų ciklo rekomenduojama sistemą atnaujinti išleidžiant ir užpildant iš naujo, kad išvengti perteklinio neįsisavintų maisto medžiagų kaupimosi. Išleidžiamoms sistemos būtina užtikrinti papildomą aeraciją, kad išvengti šaknų žuvimo ir anaerobinių bakterijų dauginimosi.

Dėmesio! Nemaišykite tirpalų A ir B tarpusavyje prieš supilant į vandenį.

NAUDOJIMO NORMOS

Sodinukams:

Recirkuliuojanti sistema 12,5ml A + 12,5ml B/10 l vandens

Išleidžiama sistema 8ml A + 8ml B/10 l vandens

Subalansuotam augimui:

Recirkuliuojanti sistema 20ml A + 20ml B/10 l vandens

Išleidžiama sistema 13ml A + 13ml B/10 l vandens

Intensyviam augimui:

Recirkuliuojanti sistema 25ml A + 25ml B/10 l vandens

Išleidžiama sistema 15ml A + 15ml B/10 l vandens

Perėjimui į žydėjimą:

Recirkuliuojanti sistema 20–25ml A + 20–25ml B/10 l vandens

Svoris100ml
Prekinis ženklasMKDS
Išfasavimas0.100 L