-1,05 €
HIDROPONIKOS RINKINYS NOKIMUI 100ML
Kodas: 477131538987
HIDROPONIKOS RINKINYS NOKIMUI 100ML
100ml

3,50 € 2,45 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Maitinamojo dviejų dalių tirpalo koncentratas subalansuotam vaisių augimui hidroponinėse sistemose.

Dviejų dalių koncentruotas maitinamasis tirpalas, skirtas maksimaliai išnaudoti augalų produktyvumo potencialą paskutiniais augalo augimo tarpsniais – vaisių brendimo metu. Dėl ypatingos tirpalo formulės, vaisių intensyvaus nokimo metu sumažinamas azoto kiekis bei užtikrinamas optimalus fosforo ir kalio santykis. Taip pat, sudėtyje yra būtiniausių augalui mikroelementų. Idealiai subalansuota mityba leidžia augalams sunokinti didesnius, sveikesnius ir skanesnius vaisius. Hydroponicus nokimui tinka tiek išleidžiamoms, tiek recirkuliuojančioms hidroponinio auginimo sistemoms.                                        

Produktą pradėkite naudoti žydėjimo pabaigoje, vietoje Hydroponicus žydėjimui. Į reikiamą kiekį vandens įpilkite atitinkamą normą tirpalo A ir gerai sumaišykite. Tada supilkite tirpalą B, gerai išmaišykite ir leiskite paruoštam mišiniui kelias valandas nusistovėti. Maitinamąjį tirpalą rekomenduojama papildyti kas 7–10 dienų. Iš išleidžiamų sistemų prieš kiekvieną papildymą maitinamuoju tirpalu rekomenduojama išleisti 25% tūrio senojo tirpalo. Po trijų maitinamojo tirpalo papildymų ciklo rekomenduojama sistemą atnaujinti išleidžiant ir užpildant iš naujo, kad išvengti perteklinio neįsisavintų maisto medžiagų kaupimosi.

DĖMESIO! Nemaišykite tirpalų A ir B tarpusavyje prieš supilant į vandenį.

NAUDOJIMO NORMOS

20ml A + 20ml B/10 l vandens recirkuliuojančioje sistemoje

12ml A + 12ml B/10 l vandens išleidžiamoje sistemoje

Svoris100ml
Prekinis ženklasMKDS
Išfasavimas0.100 L