Nauja
SODO KALIO MUILAS (PARUOŠTAS NAUDOTI)
Kodas: 477016890507

KALIO MUILAS "ŽALIAS"

3,49 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

Laikant produktą sausai ir apsaugotą  nuo tiesioginių saulės spindulių, naudojimo laikas neribotas.

Paruoštas naudoti kalio muilo tirpalas  kambarinių, balkoninių, daržo, sodo ir dekoratyvinių augalų priežiūrai, įvairių paviršių valymui. Naudoamas: ●Augalus purkšti 30 cm atstumu, kad būdų apdoroti kamienai ir stiebai, viršutinė ir apatinė lapų / spyglių pusės, dirvos ar mulčio paviršius, 4 kartus kas 14 dienų. Išlauka (karencija) – 7 dienos iki derliaus skynimo. Purkšti ryte, vakare arba debesuotu oru nevėjuotą dieną, esant ne aukštesnei kaip +20 °C temperatūrai. Nepurkšti žydėjimo metu.● Apipurkšti valomus paviršius, užterštas vietas trinti (šepečiu, šluoste ar kt.), po to nuplauti vandeniu. Jei paviršius labai užterštas, procedūrą pakartoti. Sudėtis: augalinės kilmės riebalų rūgščių kalio druskos, < 5 %, kalio hidroksidas, vanduo, pH ~ 10.

Pagrindinis naudojimas: sausis - gruodis.

Prekinis ženklasOrganic Way
Išfasavimas0.500 L