Nauja -0,90 €
SODO KALIO MUILAS (KONCENTRATAS)
Kodas: 477016890506

SODO KALIO MUILAS (KONCENTRATAS)

3,49 € 2,59 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

Laikant produktą sausai ir apsaugotą  nuo tiesioginių saulės spindulių, naudojimo laikas neribotas.

Koncentruotas  kalio muilas kambarinių, balkoninių, daržo, sodo ir dekoratyvinių augalų priežiūrai, skalbimui rankomis, įvairių paviršių valymui, agrocheminių darbinių tirpalų lipnumo didinimui. Naudojamas:  ●Augalus purkšti 5% tirpalu (50 ml/1 l H2O) 4 kartus kas 14 dienų. Išlauka (karencija) – 7 dienos iki derliaus skynimo. Purkšti ryte, vakare arba debesuotu oru nevėjuotą dieną, esant ne aukštesnei kaip +20 °C temperatūrai. Nepurkšti žydėjimo metu. ●Skalbti rankomis 1% tirpalu (50 ml/5 l H2O). Po skalbimo audinius išskalauti šiltu vandeniu. ●Valyti paviršius 0,5 % tirpalu (50 ml/10 l H2O). Padengti tirpalu paviršius, užterštas vietas trinti (šepečiu, šluoste ar kt.), po to nuplauti vandeniu. ●Agrocheminių (trąšų, pesticidų, stimuliatorių) darbinių tirpalų lipnumui pagerinti ir ekspoziciniam poveikiui prailginti naudoti 2,5 % tirpalą (250 ml/10 l H2O). Sudėtis: augalinės kilmės riebalų rūgščių kalio druskos, 20–25 %, kalio hidroksidas, vanduo, pH ~ 10.

Pagrindinis naudojimas: sausis - gruodis.

Vidutinė pakuotės išeiga10 l darbinio tirpalo
Prekinis ženklasOrganic Way
Išfasavimas0.500 L