Kodas: 477049534324

"ŽALIASIS" KALIO MUILAS

1kg

4,50 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Kalio muilas rekomenduojamas naudoti vaismedžių, vaiskrūmių, uogakrūmių, daržovių auginamų šiltnamiuose ir atviroje dirvoje, dekoratyvinių, balkoninių ir kambarinių augalų priežiūrai, agrocheminių darbinių skeidinių lipnumui pagerinti.

Naudojimas:  obelys, kriaušės, slyvos, vyšnios, uogakrūmiai, vynuogės purškiami 2–6 proc. tirpalu (200–600 g muilo ištirpinti 10 l vandens) iki žydėjimo ir po žydėjimo 2-3 kartus kas 8-10 dienų. Agurkai, pomidorai šiltnamyje purškiami 2–4 proc. tirpalu (200–400 g muilo ištirpinti 10 l vandens). Paprastai skysto kalio muilo tirpalais augalai purškiami 2–4 kartus kas 8–10 dienų. Po paskutinio purškimo turi praeiti 5 dienos iki uogų, vaisių skynimo. Rekomenduojama apipurkšti augalus vidutinio dydžio lašeliais 30 cm atstumu nuo viršaus iki apačios taip, kad pilnai sušlaptų stiebai ir viršutinė bei apatinė lapų pusės. Purkšti nevėjuotą dieną, esant ne aukštesnei kaip +20°C temperatūrai ryte, vakare arba debesuotą dieną. Nerekomenduojama purkšti ant uogų ar vaisių. Vaisius ir uogas prieš vartojimą nuplauti. Mišinį ruošti prieš pat purškimą.

Sudėtis: vanduo, muilas (riebalų rūgščių kalio druska), glicerolis, kalio hidroksidas.

Svoris1kg
PaskirtisKenkėjų poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasŽaliasis
Išfasavimas1 KG